Армійський вісник: соціальна підтримка бійців АТО/ООС, сертифікати інструкторів, база модульного типу

06.09.2020
Армійський вісник: соціальна підтримка бійців АТО/ООС, сертифікати інструкторів, база модульного типу

Найновіші розробки військової техніки та озброєння, гарячі теми сектору оборони. Все найцікавіше за тиждень у програмі Армійський вісник.

 

 

 

 

 

 

Львів реалізовує чимало програм соціальної підтримки бійців АТО/ООС та їхніх рідних, зокрема й унікальну для України «Про захист інтересів учасників антитерористичної операції» — про це повідомляє Армія Inform.

У рамках реалізації програми фінансової підтримки учасників АТО/ООС, які проживають у Львові, ще 35 осіб отримають від міста по 100 тисяч гривень для розв’язання соціально-побутових питань.

Відповідне рішення затвердив виконавчий комітет Львівської міської ради. Для отримання коштів потрібно звернутися у Центр надання послуг учасникам бойових дій, який працює у Львові з травня 2016 року. Ця установа, окрім надання послуг, допомагає колишнім та чинним воїнам у працевлаштуванні, скеровує їх на оздоровлення, організовує освітні, культурні та розважальні заходи і проєкти. Також центр приймає документи на міські програми соціального захисту бійців та членів їхніх сімей.

Нагадаю, з 2016 року вже 3403 львів’янина — учасника бойових дій на Сході України, отримали таку допомогу. Загальна сума виплат склала понад 340, 3 мільйони гривень. Програма одноразової грошової допомоги буде діяти до 2022 року і на її фінансування виділять понад 600 мільйонів гривень з бюджету міста.

***

Програма #ОРБІТАЛ: ще 150 українських військовослужбовців отримали сертифікати інструкторів. Серед них і бійці 93 бригади Холодний Яр — про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє пресслужба підрозділу.

Курси Orbital для українських військовослужбовців проходили за шістьма модулями: вогнева підготовка, тактична медицина, інженерна підготовка, тактична підготовка, підготовка зі зв’язку та військова топографія.

Особливістю навчального курсу було те, що британські інструктори не тільки ділилися своїм військовим досвідом, а й навчали майбутніх інструкторів працювати з аудиторією — тримати її увагу, чути зворотній зв’язок, перевіряти, чи у повному обсязі слухачами засвоєний матеріал.

Під час урочистого вручення сертифікатів керівник курсу капітан Вілл Ланкашир високо оцінив підготовку і мотивацію слухачів курсу та висловив вдячність українській стороні, зокрема, Оперативному командуванню «Схід» та керівництву полігону за якісне забезпечення навчального заходу та за плідний обмін досвідом.

За його словами, найкращі здобутки українських військових будуть впроваджені у підготовку підрозділів Королівських Збройних сил.

Підрозділи 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України відпрацювали тактичні дії в різних видах загальновійськового бою — про це повідомляє генеральний штаб ЗСУ.

У рамках заходів бойової підготовки, особовий склад підрозділів 81 окрема аеромобільна бригада Десантно-штурмових військ ЗС України продовжує удосконалювати практичні навички у володінні озброєнням та військовою технікою, відпрацьовує різні тактичні дії в польових умовах.

Цими днями підрозділи окремої аеромобільної бригади відпрацювали тактичні дії в різних видах загальновійськового бою.

Мета тренувань полягала у перевірці командирів в управлінні підрозділами під час ведення бойових дій, готовність військовослужбовців до ведення бойових дій під час зіткнення з противником, а також злагодженість дій особового складу.

Воїни-десантники успішно виконали поставлені завдання та підвищили власний рівень майстерності під час ведення наступальних та оборонних дій.

3 вересня, Президент України Указом № 372/2020 вніс зміни до деяких Указів Президента, які стосуються проходження військової служби у Службі зовнішньої розвідки, Управлінні державної охорони, Службі безпеки, Збройних Силах, Державній спеціальній службі транспорту, Державній прикордонній службі, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації — про це повідомляє Армія Inform.

Згідно з цими змінами, час перебування військовослужбовця у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, відпустці для догляду за дитиною, яка потребує домашнього догляду, тривалістю, визначеною в медичному висновку, зараховується до строку вислуги у військовому званні.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Польову базу модульного типу для розміщення підрозділу збройних сил побудували на Херсонщині військовослужбовці 26 окремої бригади Державної спеціальної служби транспорту — про це повідомляє Армія Inform.

Житловий модуль розрахований на шість осіб. Польові умови розміщення вояків стають дедалі комфортнішими.

***

На Житомирщині авіаційна ескадрилья відпрацювала виведення літака з-під удару.

В ході практичних дій В бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» відпрацьовано питання підготовки, а також виконання бойових завдань під управлінням командира авіаційної ескадрильї, як на землі, так і в повітрі, у складних метеоумовах, вдень і вночі.

Під час активної фази навчання опрацьовано питання живучості даного підрозділу та його спроможність в найкоротший час вивести літаки з під удару.

Виконання завдань здійснювалось з декількох аеродромів у взаємодії з іншими родами авіації.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток