Армійський вісник: випробування ракет для Вільхи, тренування типу PASSEX, ротація миротворців у Конго

Армійський вісник: випробування ракет для Вільхи, тренування типу PASSEX, ротація миротворців у Конго

Найновіші розробки військової техніки та озброєння, гарячі теми сектору оборони. Все найцікавіше за тиждень у програмі «Армійський вісник».

 

 

 

 

 

 

Миколаївський суднобудівний завод достроково відновив протидиверсійний катер МВС. Про це повідомляє Укроборонпром.

Протидиверсійний катер "Гола Пристань" (Р241) зайшов до акваторії Миколаївського суднобудівного заводу для планового ремонту наприкінці липня 2020 року. За два місяці фахівці підприємства відновили конструкції та зовнішню обшивку корпусу, здійснили його фарбування, відремонтували гвинто-стерновий комплекс та валопровід, системи головного двигуна та дизель-генераторів, електромеханічну систему тощо.

Нагадаємо, від початку року на підприємстві вже відновили та передали державним замовникам малі броньовані артилерійські катери "Вишгород", "Нікополь" та "Аккерман", а також десантний катер "Сватове". Наразі тривають роботи з оновлення МБАК "Бердянськ" та середнього десантного корабля ВМС ЗСУ "Юрій Олефіренко". Також фахівці МСЗ здійснюють виїзні докові роботи у м. Маріуполь з ремонту МБАК "Лубни" ВМС ЗСУ.
 

***

У рамках випробувань вимірювали траєкторії ракет для «Вільхи» та С-300Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки  провели контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет до зенітного ракетного комплексу С-300В1. Здійснено зовнішньотраєкторні вимірювання польоту дослідних зразків у рамках проведення попередніх випробувань блоків самоліквідації до зенітних керованих ракет комплексу С-300ПС (ПТ) та, в межах приймально-здавальних випробувань, вимірювання польоту ракет для «Вільхи».

Окрім того, для достовірної оцінки ураження ракетами повітряних цілей, за допомогою радарної системи MFTR-2100/40 виконано зовнішньотраєкторні вимірювання польоту зенітних керованих ракет в ході стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля-2020».

***

Армійці Військово-Морських Сил ЗС України провели тренування типу «PASSEX» разом із екіпажем корабля Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляє пресслужба ВМС ЗС України.

Метою тренування було вдосконалення майстерності та обмін досвідом між командами кораблів держав-членів та партнерів НАТО.

Під час виконання спільних маневрів у відкритому морі кораблі та катери держав-учасниць навчання відпрацювали низку завдань з підвищення взаємосумісності. Зокрема, корабельно-катерна група на переході морем відпрацювала елементи тактичного маневрування, тренування зі зв’язку, протиповітряної оборони, відбиття ударів супротивника тощо. 

Нагадаємо, що українські Військово-Морські Сили вже тривалий час використовують стандарти НАТО в багатьох напрямах своєї діяльності.

*** 
У Командуванні Сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго. Про це повідомляє Армія inform.

250 українських миротворців виконуватимуть завдання в африканській країні з підтримання миру та безпеки.

Нагадаємо, 18-й окремий вертолітний загін ЗС України виконує завдання у складі Місії ООН у Демократичній Республіці Конго з 1 грудня 2012 року. Через нестабільну ситуацію в країні наші льотчики та особовий склад заступають на бойове чергування на аеродромах, здійснюють пошуково-рятувальні операції та розвідку.