Армійський вісник:«Заметіль-2022» , Т-64БВ зразка 2022 року

Армійський вісник:«Заметіль-2022» , Т-64БВ зразка 2022 року

Найновіші розробки військової техніки та озброєння, гарячі теми сектору оборони. Все найцікавіше щотижня о 10:00 на хвилях Армія FM

 

 

 

 

 

 

З Великої Британії до України прибув черговий літак з військово-технічною допомогою. Про це повідомляє АрміяІнформ. Цього разу доставлено військове майно та спорядження для потреб Сил Територіальної оборони ЗСУ.

Заступник Міністра оборони України В’ячеслав Шаповалов зазначив, що ця допомога надана на виконання домовленостей, досягнутих 1 лютого цього року між Прем’єр-Міністром Великої Британії Борисом Джонсоном та Президентом України Володимиром Зеленським у Києві.

«Ми високо цінуємо цю політичну підтримку та практичну готовність спільно захищати наші демократичні цінності. Отримане військове майно та оснащення буде направлено для забезпечення потреб Сил Територіальної оборони ЗСУ, які наразі формуються та набувають початкових бойових спроможностей», – наголосив В’ячеслав Шаповалов.

Він також зазначив, що насамперед новою партією військово-технічної допомоги будуть забезпечені ті підрозділи територіальної оборони, які базуються біля кордонів нашої держави.

***

У Збройних Силах України розпочалися командно-штабні навчання «Заметіль-2022» щодо управління угрупованнями військ під час ведення бойових дій. Про це повідомляється на офіційній сторінці Генерального штабу Збройних Сил України у Facebook.

Головною метою навчань є набуття і нарощування оперативних спроможностей органів військового управління, військових частин і підрозділів ЗСУ, інших складових сил безпеки та оборони держави здійснювати управління військами під час ведення оборонних дій у кризовому районі.

Командно-штабні навчання триватимуть упродовж лютого у визначених районах на всій території держави. Навчання є плановим заходом у рамках загальної інтенсивної програми підготовки військ. Цього року програма бойової підготовки є не менш насиченою. Збройні Сили України постійно готуються і готові до реагування на будь-які сценарії розвитку безпекової ситуації.

***

Військові окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців проходять інтенсивну підготовку по використанню британських гранатометів NLAW.

Про це повідомляє прес-центр 72 Окремої Механізованої Бригади.

Повідомляється, що підготовка бійців 72-ї бригади відбувається на базі 169-го навчального центру. На навчаннях військові ознайомлюються з тактико-технічними характеристиками та відпрацьовують тактику дій у бойових умовах.

Нагадаю Ракетні комплекси NLAW Україна отримала від Великої Британії. Вони ефективні в умовах бою у містах. Ця зброя знищує танк на відстані до 800 метрів і пробиває броню товщиною понад 500 міліметрів.

***

Державне підприємство «Харківський бронетанковий завод», випробовує найновітнішу модернізацію Т-64БВ зразка 2022 року. Про це повідомляє АрміяІнформ.

Ця бойова машина є основним танком Збройних Сил України та призначена для посилення механізованих підрозділів у всіх видах загальновійськового бою, прориву укріплених позицій, знищення вогневих точок, техніки і живої сили противника, швидкої організації оборонних рубежів.

Фахівці підприємства на замовлення Міністерства оборони України оснастили танк новими приладами спостереження та прицілювання третього покоління, протикумулятивними кормовими решітчастими екранами та гумовими щитками на башті. Крім того, удосконалена паливна система бойової машини та встановлено додатковий броньований захист паливних баків.

«Т-64БВ зразка 2022 року отримали нові сучасні радіостанції на заміну старим радянським. Відтепер ця бойова машина має, зокрема, системи навігації, внутрішнього та зовнішнього зв’язку, які повністю відповідають стандартам НАТО», — наголосив директор підприємства Герман Сметанін.

***

У Сухопутних військах Збройних Сил України оголосили напрям розвитку ракетних систем, які мають стати основою глобальної системи стримування від нападу на Україну. Про це повідомляє Дефенс Експрес.

Мова йде про можливість високоточного ураження цілей на відстані до 500 км завдяки оперативно-тактичним комплексам з балістичними та крилатими ракетами.

З огляду на це у рамках перспективного переозброєння, Сухопутні війська вбачають у своєму складі не тільки оперативно тактичні комплекси "Сапсан", з дальністю знищення цілей на відстані до 500 км, а і комплекси з крилатими ракетами аналогічної дальності. Реалізація цих проектів потребує суттєвого та стабільного фінансування, консолідації технологічних та промислових можливостей вітчизняного Оборонно-промислового комплексу.