Армійський. гороскоп на 7 липня 2021 року

06.07.2021
Армійський. гороскоп на 7 липня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Цікаві знайомства можливі в неочікуваному місці, тому не бійтесь нових наказів командира, вони можуть змінити Ваше життя.

Телець

Не потрібно через невдачі на службі випускати пар в родині. Сьогодні краще відпочити і побути наодинці зі своїми думками.

Близнюки

Сьогодні Ваш день. Саме час відпочити та зустрітися з товаришами по службі. Вирішення важливих питань відкладіть на потім.

Рак

Сьогодні зірки підготували для Вас день, насичений різними подіями - як приємними, так і не дуже. Але повірте, навіть позачергове чергування не зіпсує вам настрій.

Лев

Досить сидіти склавши руки. Якщо Ви чекали знак для дії, то це саме він. Від вашої активності залежатиме і підвищення по службі.

Діва

Не забувайте через службові справи про свою другу половинку. Сьогодні цій людині, як ніколи, потрібна Ваша підтримка.

Терези

Не варто починати цей день зі складних справ. Ви ще досі не можете визначитись з подальшими діями лише через неуважність. Тому пильнуйте.

Скорпіон

Сьогоднішній день не буде відрізнятися від попередніх, тому краще не перетворювати нестримний потік справ у щось надто рутинне. Спробуйте урізноманітнити свою діяльність зі своїми товаришами по службі.

Стрілець

Не варто засиджуватися в казармі без справ. Згадайте, втілення чого із запланованого ви давно відкладали та беріться за діло.

Козоріг

Військові цього знаку отримають важіль впливу на ситуацію ввечері. Вранці їм краще поберегти здоров'я, так як удача не в останню чергу залежить від самопочуття.

Водолій

Сьогодні максимальна свобода чекає на вас вранці і вдень. Схоже, командир вирішив дати Вам невеликий вихідний.

Риби

Залиште стрес у минулому. Якщо це вдаватиметься важко, спробуйте проаналізувати, що вас непокоїть та які емоції переживаєте. Поговоріть із побратимами, вони завжди готові підтримати.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток