Армійський гороскоп на 6 вересня

05.09.2019
Армійський гороскоп на 6 вересня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".


 

 

 

 

Овен
Хто сказав, що осінь час туги та смутку? Овен в це категорично відмовляється вірити. Особливо це стосується тих, хто проходить службу в армії. 
6 вересня подарує всьому офіцерському складу шанс примиритися зі своєю другою половинкою. А овни-військовослужбовці, хто холостякує матиме можливість знайти ту єдину, або ж того єдиного. Будьте уважними.

Телець
Якщо тільці–військовослужбовці ще не думали про відпустку 2019, то початок вересня саме час. Адже в цьому місяці служба може зачекати, тим паче оксамитовий сезон це саме те що вам потрібно.

Близнюки
Якщо ви сержант і плануєте якісь справи, то нічого доброго з того не вийде. Настав саме той час аби йшло все за течією. В армійських начпродів сьогодні все піде як по маслу, то ж тримайте цю хвилю. Але пам’ятайте, що масло може скоро закінчитися. 

Рак
Раки сьогодні чекають на щастя. І ніякий командир не буде вам перешкодою. 
Вам потрібно взяти орієнтир і йти не зважаючи ні на що. 

Лев
Леву-солдату нудьгувати сьогодні не прийдеться. Любовні пригоди вам забезпечить ротний. А у вирій справжніх подій занесуть розпорядження зверху.

Діва
Жінки-військовослужбовці сьогодні будуть бідкатися у осінній меланхолії. Тому найближчим побратимам наказ – розважити, в разі необхідності надати додаткових завдань. А краще хорошої кави з шоколадкою.

Терези
Командирам всіх рівнів сьогодні треба зосередитися на проблемах, навіть незначних. Розставте все по місцях і насолоджуйтеся похвалою. 

Скорпіон
Командири сьогодні час трохи розслабитися і не тримати все під контролем. Можете нарубати дров. 
Хлопці та дівчата на передку тримайте в готовності до застосування зброю. Зорі за вас тримають кулачки.

Стрілець
Домашні турботи дістануть навіть на передовій. Тому краще їх відразу вирішити, аби вони вас не турбували на вихідних.

Козоріг
Неухильно дотримуйтеся плану на найближчі тижні. Ви ще не впорядковували свої справи!? Негайно все обдумайте, адже чітке розуміння ситуації допоможе вам на шляху до перемоги.

Водолій
Ваша працелюбність точно не лишиться без уваги. На вас очікують суттєві зміни на службі, які принесуть позитивний відгук в особову справу.

Риби
Ворог сьогодні може попсувати настрій, проте у другій половині дня він стабілізується. У вечорі зірки радять організувати хорошу зустріч з побратимами, посестрами.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток