АРТ-ПЕРЕМИР’Я НА ДОНБАСІ. ДІТЯМ ПОКАЗАЛИ ВИДАТНУ ВИСТАВУ

16.01.2019
АРТ-ПЕРЕМИР’Я НА ДОНБАСІ. ДІТЯМ ПОКАЗАЛИ ВИДАТНУ ВИСТАВУ

Чернігівський театр ляльок імені Олександра Довженка привіз до прифронтової авдіївки проект «Арт-перемир'я». Про це розповів координатор проекту Борис Кутовий в ефірі Армія ФМ.

 

«Головна мета проекту – це відродження та підтримка національної культури, національних традицій на українському Донбасі. У найближчі дні майже три тисячі дітей війни з восьми прифронтових міст побувають на чудових виставах Чернігівського театру ляльок «Ангелик що загубив зірку». Цей спектакль отримав нещодавно національно-театральну премію. Ангелик «Арт-Перемир’я» навчає дітей бути добрими, радісними, дарує їм справжнє свято, вчить любити Україну, рідну мову», - сказав Кутовий.

 

Він зазначив, що проект подарував дітлахам радість та сердешну доброту.

 

«Це важко передати словами, коли бачиш очі дітей. В душі та серці все змінюється, відчуваєш, що саме ці діти - майбутнє нашої рідної України, що вони будуть жити у вільній незалежній, файній Україні, пишатися нею, будувати світле майбутнє», - додав координатор проекту.

 

За словами Кутового, Національний мистецький проект «Арт-Перемир’я» заснований командувачем Об’єднаних сил, генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим та підтриманий відомим режисером Максимом Добролюбовим.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток