Артилерія, танки та авіація або як тренуються десантники

25.07.2019
Артилерія, танки та авіація або як тренуються десантники

На Житомирщині завершуються батальйонно тактичні навчання з бойовою стрільбою. Таким чином військові 46 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України проходять бойове злагодження. Навчання відбулися у взаємодії з авіацією Повітряних Сил та армійською авіацією СВ ЗС України. Подробиці розповів Олександр Райковський.

 

«Під час навчань із залученням танків та артилерії десантно-штурмові підрозділи відпрацювали вихід до району зосередження, облаштування та маскування, охорону й оборону польового табору.

Крім того було відпрацьовано перегрупування сил, заняття визначених рубежів з подальшим відбиттям атаки противника.

За словами керівництва навчань кожен підрозділ отримував конкретне завдання, що значно ускладнювалося різними ввідними, які реально можуть виникнути під час бойових дій на Донбасі: засідка, блокування колон, мінування доріг, дії диверсантів», - розповів Райковський.


Також проходять планові навчання і десантників 80 окремої десантно-штурмової бригади. Подробиці з місця події в ефірі Армія ФМ розповів наш спеціальний кореспондент у Львові Анатолій Стельмах.

«На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, десантники займаються тактичною, спеціальною, вогневою підготовкою. Основний акцент робиться на індивідуальну підготовку воїнів.                           

Варто відзначити, що інструкторами відзначені бійці, які ще нещодавно брали участь у бойових діях на Сході України та пройшли підготовку з іноземними колегами.

Особлива увага приділяється швидкісній стрільбі з різних положень, тактичному пересуванню в ході бою та швидкому усуненню затримок при стрільбі. З-поміж іншого десантники опановують і ази надання першої медичної допомоги», - зазначив Стельмах.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток