Авіаційне шоу, концерти та, навіть, одруження. У Вінниці святкували 15-річчя Повітряних Сил

04.08.2019
Авіаційне шоу, концерти та, навіть, одруження. У Вінниці святкували 15-річчя Повітряних Сил

Як у Вінниці відзначають День Повітряних сил Збройних сил України розповідав в ефірі Армія ФМ Начальник прес-служби командування Повітряних сил Юрій Ігнат.

Він повідомив, що сьогодні прийшла, рекордна кількість людей, декілька тисяч. Гостей пригощають солдатською кашею та концертами.

 

"Сьогодні ми знаходимося в Військово-історичному музеї Повітряних сил Збройних сил України, тут представлено десятки типів авіаційної техніки, що була колись і є зараз на озброєнні", - зазначив Юрій Ігнат.

Також Начальник прес-служби командування Повітряних сил розповів, що на святі була організована виїздна церемонія. На якій, офіцер з бригади транспортної авіації одружився зі своєю нареченою.

Нагадаємо, що офіційні заходи відбулися 2-го серпня в пт. В центрі міста біля будинку офіцерів були вишукувані військовослужбовці гарнізону, Повітряних сил, курсантів. В рамках бойової підготовки був проліт авіаційної техніки над містом. Для вінничан це було щось нове, адже поруч є лише бригада транспортної авіації, а от реактивні літаки як Су-24, Су-27, Міг-29 люди тут рідко бачать. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток