Більше 300 українців приїхали у Бориспіль вітати вдома звільнених полонених

Більше 300 українців приїхали у Бориспіль вітати вдома звільнених полонених

"Вітаємо вдома", "Ми на вас чекали"....саме такі плакати розгорнули близько 300 українців, які зголосилися приїхати у Бориспіль і зустріти борт зі звільненими сьогодні заручниками.

На прямому зв'язку з Армія ФМ Олександр Погребиський, ветеран АТО, один із активістів, який організував флеш-моб "Зустрінь своїх". 

 - Зараз в аеропорту Бориспіль знаходиться близько 300 людей. Ще підїжджають на своєму автотранспорті. Були організовані автобуси від станції метро «Бориспільська». Люди приїхали з квітами, прапорами. Один із ветеранів передав кожному зі звільнених прапор. Зараз люди підписують ці прапори аби згодом передати кожному хлопцю. Люди у чудовому натсрої. Україна дочекалася звільнення своїх громадян. І зараз всі в очікуванні. Тут багато  ветеарнів, активістів, волонтерів, не тільки родичі, А й ті, хто хочуть просто зустріти наших хлопців. Флеш-моб "Зустрінь своїх" був запущений вчора увечері. Ми коли дізналися про обмін - вирішили його організувати аби допомогти людям зібратися і зустріти наших українців. Останній раз, коли заходив у ФБ було  заявлено більше 300 людей. Мені здається, що це потрібна штука. Адже ті, хто сбогодні повертаються додому, нехай, навіть у віконце, побачать як їх чекали і що їх не забули. 

Нагадаємо, сьогодні відбувся обмін полоненими. За уточненими даними 73 заручники, які знаходились в полоні на окупованій частині Донбасу, повернулися додому. О 17:20 автобуси з українцями вже перетнули лінію і опинилися на нашій території. 

Україна  передала 233, адже 40 осіб були звільнені і 29 відмовилися повертатися на окуповану територію. Двоє відмовилися прямо на лінії розмежування. 

Зустрічати звільнених з полону на Донбас приїхали Президент Петро Порошенко та Міністр оборони Степан Полторак.

Як повідомили в СБУ, в ОРДЛО залишаються заручниками ще 103 особи. Десятки з них -  в російській федерації. Загалом за даними СБУ на сьогодні вже звільнено або знайдено 3 тисячі 215 осіб.

Сьогодні відбувся перший обмін за останні 15 місяців. 

.