Безкоштовний бізнес курс для ветеранів війни та діючих військовослужбовців

Безкоштовний бізнес курс для ветеранів війни та діючих військовослужбовців

До студії Армія Фм завітав керівник програми управлінського розвитку Петро Дарморіс. Українська Соціальна Академія запускає програму, яка покликана допомогти ветеранам відкрити власну справу.

Олена Кравченко: «Програма з розвитку підприємницької діяльності для бійців АТО та їх сімей». Розкажіть що це за бізнес курс?

Петро Дарморіс: Програма створенна з метою допомогти ветеранам подолати власну невпевненість, або ті чи інші бар’єри перед відкриттям власної справи, або зробити крок для нових можливостей у своєму житті. Програма розрахована також для тих, які не мають ідей створення власної підприємницької діяльності, але рівно і для тих, які мають вже власний бізнес але хочуть його розширити. Завдання, яке ми ставимо перед собою в цій програмі - надати всі необхідні знання вміння та навики для того, щоб розпочати власний підприємницький проект. На завершення проекту ми очікуємо успішно сформовані бізнес ідеї, які знаходитимуться або на рівні стартапу, або ж вже працюючий бізнес.

Олена Кравченко: Ця програма розрахована для бійців, ветеранів…Хто ще може подавати заявку?

Петро Дарморіс: Учасником проекту можуть стати бійці АТО та військовослужбовці Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Також участь в проекті можуть брати дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців.

Олена Кравченко: Куди подавати заявки?

Петро Дарморіс: Потрібно відвідати наші інформаційні ресурси: сайт Української Соціальної Академії чи сторінку у фейсбук. Під описом цієї програми ви знайдете лінк на реєстрацію. Реєстрація дуже проста, окрім своїх особистих даних ми попросимо вас ще указати мотивацію, чому ви вирішили займатися бізнесом і якщо у вас є ідеї власної справи, то дуже коротко ви можете розповісти про неї. І найважливіше потрібно буде обрати місце навчання. Цьогоріч, це два міста: Суми та Камянець-Подільський.

Олена Кравченко: Які критерії відбору?

Петро Дарморіс: В такому форматі можуть навчатись 25-30 осіб. Важливими критеріями буде наявність ідеї та мотивація цілі до якої ви будете йти. Реєстрація буде до кінці вересня.

Олена Кравченко: Яка структура програми?

Петро Дарморіс: Програма комплексна. Перший блок - інтенсивний бізнес курс “Підприємництво: започаткування власної справи”, який триватиме з жовтня 2018 по січень 2019 і складається з 7 модулів, кожен з яких триває 2 дні. На навчання запрошені люди, котрі вже займаються своїм бізнесом. І вони працюватимуть з учасниками від початків, від розроблення власної ідеї до бізнес планування, окремі модулі будуть присвячені фінансовим та юридичним питанням, звідки брати інвестиції.

На другому етапі ветерани будуть працювати з наставниками. Після цього етапу кожен учасник програми повинен мати допрацьований бізнес-план власного проекту відповідно до рекомендацій експерта.

У травні 2019 ветерани представлять свої бізнес-плани перед експертною групою, яка обере 5 найкращих проектів у Сумах та Кам’янці-Подільському.

Фінальна церемонія нагородження. 10 фіналістів представлять свої бізнес-плани в м. Києві у червні 2019, з яких чотири найкращі оберуть для отримання фінансування для старту у розмірі 1500 доларів США кожна.