Зараз в ефірі:

«БЕЗКОШТОВНО СТВОРИТИ САЙТ ТА ОТРИМАТИ ГРАНД 2000 ДОЛАРІВ» - СУВІАТО ТА СТАРТУЙ СЬОГОДНІ ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

26.10.2018
«БЕЗКОШТОВНО СТВОРИТИ САЙТ ТА ОТРИМАТИ ГРАНД 2000 ДОЛАРІВ» - СУВІАТО ТА СТАРТУЙ СЬОГОДНІ ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

На ранкову каву завітали: Ярослава Коральчук - прес-секретар соціального проекту "Стартуй сьогодні", Лія Котяш - координатор по роботі з ветеранським бізнесом у Спілці учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій (СУВІАТО), Денис Дудник – ветеран, переможець першого етапу конкурсу проекту "Стартуй сьогодні".

 

Нікіта Гросс: Що це за проект «Стартуй сьогодні»?

Ярослава Ковальчук: Проект допомагає бізнесу розвиватися. Якщо у вас вже є конкретна ідея, то ви вже можете подавати заявки на сайт seowave.digital за напрямком освіта та спорт. І в рамках конкурсу ви можете отримати грант на розробку сайту. На сьогодні сайт, це як візитна картка кожного. Він допомагає розвиватися бізнесу.

Нікіта Гросс: Давайте згадаємо перший етап. Який це напрямок був і як все починалося?

Ярослава Ковальчук: Це був напрямок АТО. До речі, один із переможців знаходиться у нас в студії, це Денис Дудник. Ті люди, які захищали нашу країну і мали ідеї у напрямку бізнесу подавали нам заявки 23 заявки було подано і ми їм розробили 5 сайтів. Було дуже багато хороших відгуків.

Другий напрямок це культура і туризм, ці сайти ще у нас в розробці.

З напрямку освіта та спорт будемо розігрувати додатково грант на 2 тисячі доларів на розвиток власного бізнесу а також окремо гранти на розвиток культури та спорту.

Нікіта Гросс: Денис, все зробив проект «Стартуй сьогодні», що обіцяв?

Денис Дудник: Приємно мати з такими людьми справу.

Про проект мені розповіла координатор по роботі з ветеранським бізнесом у «СУВІАТО» Лія Котяш. Прийом заявок був відкритий і будь-хто міг подавати заявку, старт був 21 березня. Призи були достатньо коштовні. Я заповнив заяву. І був надзвичайно здивований, коли мені зателефонували і сказали, що я переміг. І коли мене запитали: що ви відчуваєте, я сказав: «Не вію!». Це було схожим на розіграш. Ми звикли до того, що просто так нічого не буває. Але чудеса трапляються.

Олена Кравченко: Які умови ? Кому можна подавати заяви ?

Умови дуже прості. Кожні три місяці є окремий напрямок за яким можна подавати заявки. Перший напрямок був для учасників бойових дій, або їх сімей. Другим напрямком був культура та туризм, могли подавати заявку всі, хто мав ідею в цьому напрямку. А зараз освіта та спорт, тому всі хто відноситься до цього напрямку: бальні танці, навчання та підвищення кваліфікації, можуть подавати заявку.

Заявка дуже проста. Треба написати свою ідею, мають бути контакти, фото і презентація. Можна також вказати яким у майбутньому ви бачите свій сайт.

Заявки реєструються, кожному дається свій номер і потім в рендомному порядку обирають переможців.

Олена Кравченко: Ви виготовляєте ножі !?

Денис Дудник: Так, їх я виготовляю власними руками. Я вважаю, що це обов’язковий атрибут кожного українця. От тільки народився і маєш ніж. Ніж, він же як друг, що повинен бути з собою. Цей ніж не є холодною зброєю і це документально підтверджено. Він розроблявся для воїнів. Кожен воїн знає, що у нього має бути два ножа: один бойовий і один, яким користуються у побуті.

Ножі мої особливі з механізмом укропський метелик, їх практично не можна знищити. Його тільки можна спалити, але все одно після він буде функціонувати. Ніж можна використовувати як спис, він заточений на виживання. Він використовується вже не перший рік на війні і відгуки тільки позитивні.

Олена Кравченко: Що вас надихнуло створювати ножі?

Я мисливець і у мене велика колекція ножів, але розробляти їх і думки такої не було. Лія Котяш з Олексієм Бродовський, розробником ножа «Шана захисникам» вони дуже хотіли створити підприємство інвалідів з виробництва ножів. Олексій постраждав на Майдані і ми вирішили, що інваліди повинні працювати. І тоді виникла ідея створити організацію «Ветеранпром». Вона дає можливість швидко розвиватись підприємству. А я є власником франшизи, у мене є власна ножова майстерня, називається «Майстерня-1». Вона знаходиться в Ірпені. Це більш соціальне аніж прибуткове підприємство. До нас приходять ветерани і починають працювати в колективі.

Нікіта Грос: Чим займається організація «СУВІАТО»?

Ми дуже багатовекторні. Перший проект став реабілітаційний Центр. Це був перший реабілітаційний центр в Україні, створений в 2014року, тоді ще ніхто не мав поняття що це реабілітація і чому вона потрібна. І ми опікуємося ним і до сих пір, задіюючи бійців в різні програми дозвілля, перекриваючи потреби в медикаментах і наразі ми ще створюємо на базі цього центру Волонтерський опорний пункт. Можна звертатися за консультаціями, поспілкуватися, звернутися за перекваліфікацією.

Разом з тим у нас працював у 2015 році перший ветеранський будинок в Ірпені, туди приїжджали люди, які повернулися з передової. Ми їм давалося житло і у них був час зайнятися собою. Зараз у нас більше пів року працює такий будинок ветеранів вже в Києві, у районі Осокорків, там живуть умотивовані люди, які готові працювати. Щоб потрапити в будинок потрібно пройти співбесіду, умови перебування обговорюються індивідуально.

У нас ще існує «Ліга Ветеранів», який об’єднує не олімпійські види спорту. Ми проводимо змагання з картингу, з каяків. Це ці заходи, коли ветерани з різних регіонів України мають нагоду приїхати і розрядитись.

Нікіта Гросс: «Стартуй Сьогодні» у вас ще можна присилати заявки?

Ярослава Ковальчук: Приймаємо заявки до 1 листопада, за напрямком освіта та спорт, ті люди, організації в кого є свій бізнес, свої ідеї швиденько робіть презентації та присилайте заявки.

Олена Кравченко: Як пішли справи після створення сайту ?

Денис Дудник: Сайт потрібен для будь-якого бізнесу, але якщо взяти сайт, який було створено «Стартуй Сьогодні » і то він був створений на високому рівні.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток