Бійці 3-го окремого полку спеціального призначення вже готові до початку «Rapid Trident-2019»

15.09.2019
Бійці 3-го окремого полку спеціального призначення вже готові до початку «Rapid Trident-2019»

Підрозділи 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго здійснили марш до місця проведення міжнародних військових навчань «Rapid Trident-2019». Про те, як все відбувалося і чи готові бійці до початку багатонаціональних тренувань Армія ФМ розповів прес-офіцер полку Богдан Тарасов.

 

 

"Дійсно, військовослужбовці 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго же прибули до місця проведення міжнародних навчань «Rapid Trident-2019». Участь у цьогорічному багатонаціональному тренуванні візьмуть понад 3 тисячі військовослужбовців із 14 країн. Все відбуватиметься тут, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

Тут все вже готово до початку навчань. Прибули вже як українські учасники тренувань, так і наші іноземні колеги. Настрій серед підрозділів панує бойовий. Кожен військовослужбовець налаштований рішуче. З моменту прибуття до району проведення навчань особовий склад штабу SOTG (Special Operations Task Group - тактична група спеціальних операцій ) приступив до розгортання оперативної бази : встановлює системи зв’язку, організовує систему охорони та оборони базового табору, організовує підготовку та тренування особового складу SOTG.

В найкоротший термін було розгорнуто ТОС ( центр бойового управління) з можливістю відстежування та управління груп в реальному часі, організовано цілодобове чергування. Особовий склад штабу готується до планування та застосування всіх підрозділів спеціальних операцій та виконання всіх процедур відповідно до стандартів НАТО. Офіцери штабу 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго налагодили взаємодію з іноземними інструкторами SOF та приступили до взаємної співпраці" - наголовсив пресофіцер.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток