Більше 400 офіцерів запасу завершують навчання на Львівщині

08.07.2020
Більше 400 офіцерів запасу завершують навчання на Львівщині

Більше 4 сотень студентів львівських закладів вищої освіти, які здобували знання за програмою підготовки офіцерів запасу, завершують своє навчання у Національній академії сухопутних військ. Вже цього тижня юнаки отримають звання молодших лейтенантів. Про це розповів військовий кореспондент Олексій Мазурін.

 

 

 

Протягом двох років студенти львівських вишів, які навчалися на так званій «військовій кафедрі», опановували різноманітні військові спеціальності та тренувалися як командири взводів механізованих і розвідувальних підрозділів та артилерійських батарей. Також випускниками стали фахівці із психологічного забезпечення і спеціалісти із логістики.

Протягом цього тижня на стрільбищах та танкодромах МЦМБ майбутні офіцери складають випускні іспити, де мають продемонструвати глибокі знання із тактики, озброєння, військової техніки, систем військового зв’язку, вогневої підготовки та довести свої лідерські здібності і вміння керувати підлеглими.

Мазурін зауважив, що навчалися майбутні командири за стандартами НАТО. Молодь здебільшого добре знає англійську мову, що є дуже важливим із огляду на взаємосумісність із підрозділами країн Північноатлантичного Альянсу.

Начальник табірного збору полковник Олександр Дробан розповів, що студенти під час випускних іспитів демонструють хороші знання, і в майбутньому вони можуть сміливо будувати офіцерську кар’єру у бойових підрозділах ЗСУ.

Після завершення іспитів студенти урочисто присягають на вірність Україні. Ритуал складання Військової присяги на вірність Українському народові відбудеться на полігоні. Цьогоріч, з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції, урочистості не зможуть відвідати батьки і родичі випускників. Вітатимуть новоспечених офіцерів запасу їхні наставники та колеги.

Майже сотня студентів, які навчалися за спеціальністю «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів», вже склали Військову присягу. Представники інших спеціальностей складуть іспити та присягу до кінця поточного тижня.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток