Біля Львова завершилися міжнародні військові навчання «Репід Трайдент-2019»

Біля Львова завершилися міжнародні військові навчання «Репід Трайдент-2019»

На базі міжнародного центру миротворчості та безпеки, що за 40 кілометрів від Львова сьогодні відбулась церемонія закриття міжнародних військових навчань «Репід Трайдент-2019». Захід відбувся швидко і, практично, без  великих урочистостей та високоповажних гостей.

 

 

 

 

Про це повідомляє кореспондент Армія фм Віктор Ануфрієв.

Керівники навчань від української та американської сторони подякували військовослужбовцям з 14 країн світу за активну роботу та армійську співпрацю, а також за те, що з кожним роком учасники та партнери НАТО стають сильнішими і вміють діяти злагоджено. Американський співкерівник навчань Тімоті Клівленд сказав, що ці навчання – це готовність діяти спільно та протистояти проявам тероризму у всьому світі.

«Цього року оцінювались два українських підрозділи на сумісність зі стандартами НАТО і іноземні спостерігачі поставили високу оцінку нашим бійцям і це означає, що ці підрозділи можуть заступати на бойове чергування разом у військових силах НАТО», - розповів Ануфрієв.

Також він додав, що цього року це були найбільші міжнародні військові навчання за останні кілька років, в них взяли участь близько 4000 військовослужбовців та майже 600 одиниць техніки.

Вже за кілька місяців розпочнеться планування наступних навчань «Репід Трайдент-2020», в якому очікується ще більша кількість учасників та розгляд більшого спектру військових завдань.