Битві під Пилявцями 370 років

24.09.2018
Битві під Пилявцями 370 років

Хмельниччина цими вихідними відзначала досить величну дату. Це 370-річчя перемоги українського козацького війська над польською шляхтою під Пилявцями.

У 1648-році гетьман Богдан Хмельницький після розгрому війська Речі Посполитої звільнив повністю від залежності Волинь та Поділля. Також розпочав звільнення решти західноукраїнських земель.

Цього року до організації святкових заходів залучили не лише представників Хмельницької обласної влади. Серед присутніх Військово-цивільне співробітництво Збройних Сил України, легендарний потяг єднання «Труханівська Січ», військові хмельницького гарнізону, прикордонники, курсантів військових вишів і громадські організації.

Попри велику відстань від обласного центру, та й взагалі від найближчих великих населених пунктів, це Сатросинявський район практично посеред степу, зібралося величезна кількість молоді. Військові розгорнули свої навчально-показові місця, спецпризначенці демонстрували зброю, варили кашу на вогні, відбувались патріотичні квести, козацькі ігри і ще багато іншого. Керівник управління військово-цивільного співробітництва полковник Олексій Ноздрачов закликав молодь пам’ятати та шанувати героїчні подвиги своїх прадідів, брати активну участь у розвитку патріотизму на своїй землі, проходити службу в Збройних Силах.

Потяг єднання – «Труханівська Січ», яка також чи не вперше за  весь час свого існування взяли участь в такому заході, залучила дітей з різних куточків України. Це і нові знайомства для молоді, і нові враження. Тому бажаючі в майбутньому можуть активно долучатись до подорожей потягу єднання.

Захід відбувався протягом двох днів поблизу козацького кургану.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток