Благодійний фестиваль "Голосіївська криївка" запрошує гостей

25.09.2017
Благодійний фестиваль "Голосіївська криївка" запрошує гостей

Організатор фестивалю Голосіївська криївка Руслан Андрійко, і фронтмен гурту «Широкий лан» – Святослав Бойко розповіли про фестиваль, свої плани, захоплення і куліш.

Фестиваль Голосіївська криївка відбувається втретє. Він проходитиме в Голосіївському лісі. 30 вересня – 1 жовтня. Він несе благодійну мету, минулого року ми збирали на реабілітацію бійця, цьогоріч він буде присутній, уже здоровий. Будуть присутні такі гурти як «Тінь сонця», «Широкий лан», «Борщ», Іванка Червінька. Різна музика, і різна публіка. Буде також мистецька програма – письменники презентуватимуть свої твори, майстер-класи проходитимуть також, навіть дитячий майданчик буде. Також фестиваль присвячений 100-річчю Української революції, буде діяти спеціальний історичний полігон – у музеї Максима Рильського, де будуть історики висвітлювати гострі і влучні теми з української історії.

Цього року нам потрібно зібрати 80 000 гривень на апарат для опорно-рухової системи. Для реабілітації учасників АТО. Апарат буде встановлений в центрі реабілітації, на західній Україні, буде ставити на ноги бійців.

Таким чином, вхід на фестиваль безкоштовний, але за благодійними внесками. Ми сподіваємось на сумління наших співгромадян.

В нас ще буде сюрприз – ніч для дорослих! Її буде вести наш контр-культурний діяч України, художник-жлобіст Іван Семисюк, який презентуватиме свою книгу «Пригоди Павіана Томаса». Він, до речі, і буде ведучим фестивалю.

Як ви відбирали людей?

Це наші друзі-знайомі. Але ми спеціально хотіли гурти, які грають музику абсолютно різних стилів, щоб показати українську музику з різних боків. До того ж, у нас є «Гуцул Каліпсо», тому що ми мало чуємо їх в Києві, ну і «Тінь сонця» – хедлайнери нашого фестивалю, бо за них голосували люди у мережі.

Ми навіть у підземках, умовно кажучи, гурти підбирали. Інструменталісти – «StreetLightBand», «Фата моргана» ще буде, легендарний гурт, вони самі захотіли підтримати нашу ініціативу.

Ми намагаємось змінювати думку людей про рок-фестивалі, тому у нас заборонені на території шкідливі звички, алкоголь заборонений. Добре, коли такі заходи проходять культурно. Я впевнений, що це не завадить нам насолодитись українською музикою.

Чим пригощатимете?

В нас буде багато фудкортів. Для дітей – шоколадний фонтан, і національна кухня – громадська організація «Яворина» готуватимуть борщ, куліш, бограч.

 

11:00, 30 вересня – 1 жовтня, Голосіївський ліс. Вхід вільний

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток