Благодійний вечір NextStep Ukraine

22.08.2020
Благодійний вечір NextStep Ukraine

7 серпня в Києві відбудеться благодійний вечір присвячений підтримці реабілітаційного центру NextStep  Ukraine, який займається реабілітаційною допомогою українським військовим. В ефірі Армія fm: Ірина Ващук – президент благодійного фонду «Відродження захисників України», Юлія Сташків – директор благодійного фонду «Відродження захисників України» та Володимир Товкіс – ветеран АТО розповідають про  створення благодійного фонду.

 

 

 

«Благодійний фонд заснований в 2015 році та  базується в США. Метою діяльності фонду було перевезення на безкоштовне лікування до Америки важкопоранених українських військових. Нещодавно було започатковано філію фонду в Україні ( відкрито реабілітаційний центр в м. Ірпінь). Фінансування фонду та покриття витрат на лікування військових в США, а також лікування в Україні відбувається за рахунок благодійних внесків. За 5 років в США було проведено 70 концертів, але через карантинні заходи зараз маштабний концерт організувати не можливо, адже фінансово не вигідно везти українських артистів для  невеликого кола глядачів» - зазначає Ірина Ващук.

В концертній програмі заплановано музичні виступи  відомих українських гуртів – СКАЙ та Kozak System, також до заходу приєднається журналістка та телеведуча Яніна Соколова. В майбутньому ці ж гурти поїдуть з благодійними концертами і до США. До них приєднається музичний гурт «Шпилясті  кобзарі», які раніше вже дали 9 благодійних концертів. Серед зірок, які  відгукнилися на пропозицію допомогти назбирати кошти для фонду і укаїнська співачка Оксана Муха, яка співала на понад 20-х концертах.

«Фонд мені вчасно допоміг  з хорошою реабілітацією, адже з таким пораненням, як у мене, якісна реабілітація була дуже важливою, тому, що у мене паралізована ліва сторона і вона потребує постійної реабілітаційної уваги, щоб відновитися» - ділиться враженнями  ветеран АТО Володимир Товкіс.

В майбутньому планується відкриття такого реабілітаційного центру і у Львові.

Концерт відбудеться о 19.00 на ВДНГ, квитки будуть коштувати 500, 700, 900 гривень, які будуть вважатися благодійними внесками, їх можна придбати на сайті Kasa.in.ua. Військові зможуть відвідати захід безкоштовно, для цього організований підвіз з Київського та Ірпінського шпиталів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток