Благодійний захід Brave Ukraine зібрав $1,2 мільйона на допомогу Україні

Благодійний захід Brave Ukraine зібрав $1,2 мільйона на допомогу Україні

Благодійний захід Brave Ukraine у Лондоні, що відбувся 5 травня, зібрав 1,2 мільйона доларів на допомогу Україні.

 

 

 

 

 

 

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики у Фейсбуці.

«Українці – найсміливіші люди на планеті. Сміливість – це наш свідомий вибір. Імерсивна виставка та аукціон за підтримки будинку Christie`s пройшли в TATE Modern. Серед гостей: Прем’єр-Міністр Великої Британії Борис Джонсон, посол України Вадим Пристайко, письменник Тім Маршал, співачка Джамала та інші представники світової політики, культури, бізнесу, спорту та медіа. До івенту долучились онлайн Президент України Володимир Зеленський та український артист, вокаліст гурту Бумбокс Андрій Хливнюк», - нагадали у МКІП.

На аукціоні продали символічні речі - куртку Президента України з перших днів війни, півника з Бородянки, марки з крилатою фразою про російський воєнний корабель та інші лоти. Раніше в межах кампанії “Сміливість” світ заполонили білборди з рекламою сміливості українців - Be brave like Ukraine.

Благодійний вечір Brave Ukraine був організований Посольством України у Великій Британії. За кошти, зібрані на вечорі Brave Ukraine, планується забезпечити технічне переоснащення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, який став хабом для хворих дітей і через який усі ці місяці Україна вивозить маленьких українців на лікування до інших країн.