«БЛОКПОСТ» НА ПРИКАРПАТТІ

«БЛОКПОСТ» НА ПРИКАРПАТТІ

В Івано-Франківську в музеї «Герої Дніпра» відкрилась виставка під назвою «Блокпост пам'яті». На ній представленні особисті речі українських захисників з Прикарпаття, які загинули в ході антитерористичної операції та операції Обєднаних сил. Про це в ефірі Армія ФМ повідомив військовий журналіст Віктор Ануфрієв.

 

 

Також він додав, що експонати розміщені в змонтованих ящиках з під боєприпасів. Метою та концепцією виставки є зібрати предмети та заповнити ними ці ящики.

Представлено безліч всіляких речей: зіпсовані шоломи та бронежилети, понівечений одяг, фотоілюстрації, ікони, різноманітні документи, годинники, телефони та ще багато всякого інвентарю.

Збором та організацією виставки займались військові, волонтери, представники пошукових груп «Чорний тюльпан», «Евакуація 200», союз «Народна пам'ять» та Міжнародна асоціація дослідників фортифікацій «Цитадель».

Всі речі були зібрані після 1 вересня 2014 року. Якраз після трагічних подій в Ілловайську, Дебальцево, Донецькому та Луганському аеропортах, а також інших гарячих точках Донбасу.

Як повідомили організатори та волонтери більшу частину речей зібрали якраз в рамках гуманітарного проекту «Евакуація 200». Інша частина експозицій - це речі передані родичами загиблих, друзями та побратимами.

На виставці представлено близько ста фотографій із району бойових дій, і всі бажаючі, які мають будь які схожі світлини, чи інші речі загиблих прикарпатців можуть поділитися з музеєм «Героїв Дніпра» у Івано-Франківьську.

Мешканці Франківська та гості міста можуть оглянути виставку в музеї «Героїв Дніпра» з 9 ранку до 18.00, крім вихідних. Вхід безкоштовний.