Бойовики передали Україні 30 ув'язнених

07.02.2019
Бойовики передали Україні 30 ув'язнених

На Луганщині в місті Щастя відбулась передача українській владі 30 ув'язнених, які відбували покарання в місцях позбавлення волі, що знаходяться на окупованих територіях Донбасу. Про це в ефірі Армія ФМ повідомив військовий журналіст Віктор Ануфрієв.

 

 

Передача відбувалась на нейтральній території за безпосередньої участі  уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової. Вона зазначила, що до цієї події готувались більше 9 місяців, велика кількість звернень надходила від сімей українських ув’язнених, з проханням аби перевести їх до колоній, що знаходяться на територіях контрольованих українською владою. Після чого відбувалась низка перемовин, запитів, телефонних дзвінків. Наразі це поки невелика кількість осіб, яких передали українській пенітенціарній службі, адже надзвичайно важко домовлятись з представниками окупаційної влади. Однак вже у березні планується ще одна передача.

За процесом передачі спостерігали представники ОБСЄ. За допомогою безпілотних літальних апаратів вони фільмували весь процес з повітря.

На разі в місцях позбавлення волі на окупованих територіях відбувають покарання ще тисячі українських громадян. Багато з них виявили бажання відбувати покарання в українських колоніях, аби рідні та друзі могли частіше навідувати їх, а в разі закінчення терміну відбування покарання – без проблем повернутись до рідного дому.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток