Зараз в ефірі:

Bring Me The Horizon — як не боятись бути собою

02.03.2020
Bring Me The Horizon — як не боятись бути собою

Нетипова історія для колишнього треш-метал-бенду. Гурт, чий метал із роками перетворився на інді-рок, але таки не зник із плейлистів слухачів. Як можна підняти хвилю хайпу та перші гроші, впасти звідти просто в депресію та знов видертися на вершину інтернаціональної уваги все це було в їх творчості.

 

 

 

 

Дізнайтесь про метаморфози звучання британського гурту Bring Me The Horizon, який є яскравим прикладом того, як не боятися бути собою, постійно змінюватися та при цьому залишатися комерційно успішними. 

Засновники Bring Me The Horizon — як би претензійно це не звучало в розповіді про хлопців 15–17 років — прийшли до гурту, обізнані в році та металі. Барабанщик Метт Ніколлс і фронтмен Олівер Сайкс мали загальний інтерес до американських металкорів і відвідували місцеві хардкор-панк-шоу. Пізніше вони познайомилися з гітаристом Лі Малією, який до зустрічі з хлопцями був учасником команди Metallica tribute.

Офіційно бенд Bring Me The Horizon народився в березні 2004 року. Назва гурту з’явилася з фрази капітана Джека Горобця у фільмі «Пірати Карибського моря»: «Now bring me that horizon».

Кертіс Уорд, який жив у тому ж районі, що й інші музиканти, приєднався до Сайкса, Малії та Ніколлса. Басист Метт Кін, який на той час грав в інших місцевих колективах, завершив склад нового гурту.

У вересні 2004 року музиканти релізнули перший міні-альбом «This Is What Edge of Your Seat», до якого увійшли лише з чотирьох пісень. Британський лейбл Visible Noise помітив групу і підписав із хлопцями угоду на чотири альбоми та перевипуск «This Is What Edge of Your Seat» наступного року.

Повторне видання привернуло до гурту значну увагу, і вже в 2006 році колектив було відзначено титулом кращого британського новачка на церемонії Kerrang! Awards. Згодом хлопці вирушили в перший тур Великоританією, створюючи собі образ крутих «не-таких-як-усі» своїми піснями та шаленою поведінкою напідпитку під час виступів.

Дебютний альбом брінгів «Count Your Blessings» вийшов у жовтні 2006 року у Великобританії та наступного року — в США. Як і ранні роботи гурту, «Count Your Blessings» — це суцільне деткор-звучання, від якого група пізніше відмовилася на користь металкору. Вони зняли будинок на дачі, щоб писати пісні. За словами артистів, це допомагало забути про все на світі і повністю зануритися в процес. Потім вони записали сумнозвісний альбом в місті Бірмінгем, зловживаючи надміру алкоголем. У тому ж «поверніть-мені-мій-2007» році Bring Me The Horizon вдалося вибратися за межі Великобританії, замінивши гурт «Bury Your Dead» у загальноєвропейському турі. Хоч прихильники «Bury Your Dead» і кидали весь виступ у хлопців бляшанками, не можна було заперечувати одне — «Брінгів» побачили в Європі. Споживання алкоголю живило їх лайви в їхній ранній історії. Були випадки, що група настільки напивалися, що їх нудило на сцені, через що одного разу навіть пошкодили обладнання.

Під час туру Taste of Chaos гітарист Кертіс Уорд залишив групу. Його стосунки з музикантами погіршилися, оскільки сценічні виступи були поганими. Він ображав публіку під час туру і мало сприяв написанню другого альбому. Іншою причиною його від'їзду стали проблеми зі слухом. Пізніше Уорд зізнався, що народився глухим на одне вухо, а потім під час концертів все стало ще гірше і він вже не міг нормально спати ночами. Уорд хотів залишитись до кінця туру, але група відмовилася. Вони попросили свого гітарного техніка Діна Роуботама замінити його.

З часом звук бенду різко змінився: у своєму первісному втіленні хлопці були відомі швидкими та вибуховими ударами, бунтівною поведінкою нефорів-підлітків. Як і попередні два, вони написали четвертий альбом на самоті і в ізоляції, щоб залишатися зосередженими. На цей раз вони поїхали до будинку в Озерному краї.

Так «Брінги» свідомо вирішили змінити стиль та охопити широку аудиторію. Фронтмен Олі пояснив цю зміну дорослішанням і новими інтересами, а також бажанням вести колектив далі: «Ми — одна із найважчих рок-груп у світі, але ми хочемо більшого». Потім Йон Вайнхофен залишив групу.  Група спростувала чутки про те, що Фіш замінив Вайнхофена, проте рецензенти сказали, що заміна гітариста клавішником краще відповідає їхньому стилю.

Звісно, метаморфози у звучанні не могли не відлякати фанів старої творчості хлопців: і зараз можна знайти тисячі коментарів, у яких автори сперечаються, коли щось пішло не так. Але складно сказати, якому рок-гуртові не закидали схожих звинувачень.

«Amo», що португальською означає «люблю», — шостий студійний альбом Bring Me The Horizon, сповнений поп- і електромотивами. Клавішник Джордан Фіш назвав роботу над новими піснями найскладнішою у своєму житті. Між «That’s The Spirit» і цим альбомом вокаліст Олі пережив розлучення, що, очевидно, залишило свій відбиток. «Урешті-решт, усе зводиться до кохання», — говорить він. Залишившись одинаком, Олівер почав гастролювати Південною Америко. У Бразилії  він познайомився з Алісою Солс, майбутньою коханою: ось чому альбом сповнений португальськими цитатами та роздумами про людські стосунки.

Музична еволюція гурту Bring Me The Horizon — приклад, як  робити те, що любиш, і отримувати від того кайф. Є пісні, під які можна працювати, а є такі, що підіймають із крісла та змушують несамовито слемити.

Такі експерименти гурт уже проводив в Україні: «Брінги» до нас приїжджали в 2015 році, відіграли яскраве шоу на UPark  торік влітку, а вже цього лютого британці прилетіли до Києва з презентацією найсвіжіших пісень та, звичайно, ударних хітів. Тож ви маєте можливість поринути у творчість гурту і трішки більше дізнатись про них самих.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток