Британська тренувальна місія «Орбітал» долучиться до навчання курсантів

Британська тренувальна місія «Орбітал» долучиться до навчання курсантів

Харківські військові вузи відвідала британська місія «Орбітал». Більш детально про візит іноземних фахівців в ефірі Армія ФМ розповів військовий журналіст Віталій Саранцев.

 

 

 

 

«У Харкові відбулсь робоча зустріч представників британської тренувальної місії «Орбітал» з керівництвом Харківського Національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба та Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Основна мета візиту іноземної делегації – обговорення можливої допомоги від британської сторони у підготовці фахівців танкових військ та військ протиповітряної оборони у відповідності до сучасних стандартів НАТО.

Під час занять майбутні українські офіцери під керівництвом британських інструкторів пройдуть курс лідерства. Вивчатимуть ведення індивідуальних та групових тактичних дій, отримають знання з логістики, тактичної медицини та радіаційного хімічного і біологічного захисту.

За словами керівника місії «Орбітал» полковника Маркуса Еванса, британська сторона налаштована на позитивний діалог та дуже цінує досвід української армії, яка успішно протистоїть російській агресії на Донбасі.

У ході зустрічі з керівництвом військових навчальних закладів сторонами були намічені шляхи подальшого співробітництва та визначенні умови проведення курсової підготовки особового складу протягом 2019 року."

Довідково: програма навчально-тренувальної місії Великобританії «Орбітал» охоплює більше двадцяти напрямків підготовки, серед яких курс підготовки саморобних вибухових пристроїв, курс ведення оборонних дій в умовах населеного пункту, поглиблений курс тактичної медицини з підготовки старшого сержантського складу та курсу контрснайперської боротьби. У рамках місії «Орбітал» було навчено понад 14 000 українських військових.