«Це наша спільна боротьба і ми маємо перемогти, тому що крім нас цього ніхто не зробить!» - Віктор Бронюк

«Це наша спільна боротьба і ми маємо перемогти, тому що крім нас цього ніхто не зробить!» - Віктор Бронюк

Віктор Бронюк, лідер гурту «ТІК» завітав на День захисника України поздоровити українських воїнів.

 

Поїздки на Схід

Якби там не було, але з перших днів війни, коли почали мобілізовувати друзів, знайомих на фронт, не можна було стояти осторонь. І, напевно, кожен вирішував сам, що йому роботи, яка може бути від нього допомога, як від чоловіка, як від громадянина своєї держави. Чим могли, тим допомагали. Зараз, наприклад, якщо трапляється можливість і ми десь гастролюємо біля сходу знаходимо час, і можливості, то обов’язково заїжджаємо на схід. Вже багато є друзів і знайомих, які не одну ротацію відбули. Ми підтримуємо десь піснею, а десь чимось смачненьким, а десь чимось потрібним для військового побуту чи для організації військових дій.

Чи є друзі в АТО?

За ці роки вже з’явилося дуже багато людей, яких дійсно можна назвати друзями. Так складаються обставини, ти думаєш, що ти цих людей знаєш дуже багато років. Адже, коли не було годинами зв’язку, коли не зрозуміло яка була ситуація і коли було важко, то це все разом було спільно пережито і до сьогоднішнього дня переживається. Це наша спільна боротьба і ми маємо перемогти, тому що крім нас цього ніхто не зробить. Це наша земля і ворогу тут не місце.

Непокоїть, що війна затягнулася і люди до цього почали звикати. Хотілося б щоб все швидше закінчилось.

 

Яку пісню бійці найбільше замовляють на передовій?

Траплялося що ще в 2015 року, коли йшли тяжкі бої приходилося бути на самій передовій. Бувало, що під гітарку співали, а бувало що не було ні часу, ні бажання, коли втрачали побратимів.

Запам’ятав один дзвінок. Хлопці подзвонили і розповідали, що ввімкнувши в машині диск «ТІК» починаючи з пісні «Люби Україну..» і аж настрій піднявся. Всі почали підспівувати. І хочеться подякувати…пісня надихає і мотивує до чогось. І ось тоді ти розумієш, що ти робиш важливу справу.

Одна річ коли привозиш на фронт спорядження, автомобілі, смаколики, а інша річ поспілкуватися, привезти цигарок, розказати анекдот. Саме тоді відчувається підтримка, що ми їм потрібні.

Поїздки на схід плануєте по запрошенням чи самі організовуєте?

Коли є можливість ми можемо без запрошення приїхати. Дуже багато запрошень. Це правда. Дуже багато пишуть у соціальних мережах і через знайомих, і через комбатів. Ми б із задоволенням, але не завжди є можливість. Було таке, що планували заїхати у бригаду, але через те, що почалися обстріли- не вийшло.

У нас не має в державі такої людини, якої б не торкнулася війна. Я не розумію слів людей, котрі говорять це не моя війна. Мені здається, що сьогодні нам випав прекрасний шанс побудувати таку країну якою пишалися б наші діти, онуки.

 

Слідкуйте у зручному форматі! Ми у соціальних мережах:
facebook.com/armyuaFM
t.me/armyfm_channel
twitter.com/Armia_fm
instagram.com/armyfm
soundcloud.com/armyfm