"Чарівний пендель - ось що насправді потрібно кожному з нас", - співачка Аліна Башкіна

"Чарівний пендель - ось що насправді потрібно кожному з нас", - співачка Аліна Башкіна

Чарівний пендель, ось що насправді потрібно кожному з нас, вважає Аліна Башкіна. Під час нашого ефіру, вона казала, що "кожна людина може досягти всього, та кожному заважає своя купа "але". Саме завдяки цій казковій мотивації, ця молода дівчина змогла сама голосно явити себе світу. Ще у дитинстві, стоячи на пероні і виконуючи суворий наказ стерегти картоплю, нудьга взяла своє і Аліна почала співати, шокувавши усіх навколо. Під натиском зворушеної публіки, її мати вирішила такі віддати дівчинку до музикальної школи. Проте у 5 років їм відмовили, бо це було занадто рано, але юна Аліна не падала духом, та грала на трюмо, уявляючи що це фортепіано. На другу спробу потрапити до закладу нашій виконавиці було 8 і вже була нова пісня: "Це занадто пізно". Та не дивлячись на все, її узяли.


- Я сподіваюсь, що мої друзі ніколи не дізнаються про те, що я...

- Що одну пісню я написала разом із Бейлізом!

Ось так наш радіоведучий так легко може дізнатись ваші таємниці. Та хоч він і здається непорушним, виконання Аліною наживо пісні "Кохаю" здивувало не на жарт.

- У мене зараз мову відібрало... - мовив Нікіта.

Так, це було і справді надзвичайно! Скоріш за все у всіх наших слухачів мурахи по тілу пробіглись, коли вони почули, і це не дивно.

Тож будемо чекати на вас, любі слухачі, у наступтних програмах, і разом з вами відкривати нові сторони наших виконавців! "Армія FM" - розмаїття смаків, що довподоби кожному.