Червона стріла замінить Клекотливих Орлів

11.11.2019
Червона стріла замінить Клекотливих Орлів

На Львівщині, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ, представники 101-ї десантно-штурмової дивізії армії США урочисто передали повноваження своїм колегам із Національної гвардії штату Вісконсин. Відбулася ротація американського контингенту зі складу Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи — Україна (JMTG-U).

 

 

Американські десантники із 2-ї бригадної тактичної групи Страйк, 101-ї десантно-штурмової дивізії відомі, як Клекотливі орли урочисто опустили та згорнули свої бойові штандарти. По цьому прапороносці 32-ї піхотної бригадної оперативно-тактичної групи з Вісконсину урочисто розгорнули свій стяг із яскраво-червоною  стрілою — почесним символом підрозділу. Так відбувається церемонія зміни командування американського контингенту JMTG-U.

З моменту розгортання прапору 120 нацгвардійців США розпочинають складну та напружену 9 місячну ротацію в Україні. Вони спільно тренуватимуться із бойовими бригадами ЗСУ. Представники 101-ї дивізії завтра полишать Україну та повернуться додому у рідне Кентуккі. Вони пройшли вишкіл зі своїми українськими колегами із 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Разом із 10-ю гірсько-штурмовою брали участь у навчанні Рапід Трайдент. Розпочали цикл тренувань із бригадою Холодний Яр, зараз триває ротне залагодження підрозділів 93-ої. Командир Клекотливих Орлів підполковник Роберт Трейсі заявив, що його підлеглі багато навчилися в українських побратимів.

32-а бригадна група насправді є підрозділом із визначним військовим минулим. Під час Першої світової війни 32-га дивізія отримала свою назву та символіку Червона стріла на полях битв у Франції. Саме у Франції солдати заробили своє прізвисько Les Terribles — страшні. У Другій світовій вони розгорнулись в Тихоокеанському регіоні. Вели бої в Папуа Новій Гвінеї та Філіппінах. За бойові досягнення дивізія здобула почесну назву президентського підрозділу.

У 2017 році бригаду мобілізували для ліквідації наслідків урагану Ірма. Також військові групи перебувають у місії в Афганістані. 

Командир 32-а піхотної бригадної групи полковник Джон Оклі, відповідаючи на питання про плани роботи запевнив, що Червоні Стріли продовжать ритм діяльності своїх попередників.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток