Четвертокурсники Харківського військового інституту танкових військ стали "бакалаврами"

10.02.2021
Четвертокурсники Харківського військового інституту танкових військ стали "бакалаврами"

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» успішно завершилася атестація курсантів четвертих курсів за освітнім ступенем «бакалавр». Якій рівень знань та навичок показали курсанти, дізнавався наш спеціальний кореспондент Олег Плаксій.

 

 

 

Впродовж трьох тижнів курсанти складали комплексний екзамен за циклом професійної підготовки, а також були атестовані з іноземної мови. Усі екзаменаційні питання відпрацьовувалися у спеціалізованих класах та безпосередньо на техніці.

Зокрема курсанти-хіміки на практиці показали свою обізнаність у виконанні нормативів з підготовки до роботи спеціальних приладів військ РХБ захисту та визначення отруйних речовин у повітрі. Разом з тим вони відповідали на запитання членів комісії, які стосувалися аналітичної та колоїдної хімії, бойових токсичних, хімічних речовин та методів індикації токсичних речовин. Під час атестації майбутні офіцери продемонстрували добрі результати у теоретичній обізнаності та без суттєвих помилок відпрацювали практичні питання за обраним фахом.

Окрім фахової підготовки в навчальному закладі суттєва увага приділяється вивченню іноземної мови. Під час лекційних занять викладачі вишу надають курсантам основні терміни змістового модулю англійською. В ході атестації з іноземної мови четвертокурсники вдало показали свої здібності у володінні англійською мовою та вмінні спілкуватися на загальні теми.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток