Цілющі властивості рожевого озера Сиваш

Цілющі властивості рожевого озера Сиваш

Відпустка вже на носі, а ти й досі вагаєшся де її провести? Слухай поради від слухачів та колективу Армія FM! Гайда Мандрувати! Путівник на хвилях першого військового радіо!

 

 

 

 

Якщо ти любитель екзотики й відпочинку у місцях, про які мало хто навіть чув, але ще не оформив собі паспорт для виїзду закордон, не засмучуйся. На Херсонщині на тебе чекає унікальне місце. Рожеве Озеро Сиваш.

Воно славиться своїми цілющими властивостями не тільки в Україні, а й за її межами. Концентрація солі в ньому набагато вища, ніж у Мертвому Морі. А ропа містить безліч мінералів, і бетакаротин це — вітамін молодості, тож відпочинок тут зможе добряче тебе оздоровити та навіть повернути в юність.

Тут нереально красиво, тож фото з цього відпочинку назбирають сотні лайків у твоїх соцмережах. Насправді, озеро Сиваш — це зовсім не озеро, а затока на заході Азовського моря, відокремлена від Криму Арабатською Стрілкою. Це природний кордон між материком і Кримським півостровом.

Дістатися простіше всього на авто: потрібно просто звернути на в’їзді в Генічеськ у бік Арабатської Стрілки. Словом, гайда на Сиваш, тобі сподобається! Путівник на хвилях Армія FM!