Зараз в ефірі:

Цьогорічні «Ігри Нескорених» в онлайн форматі

30.10.2020
Цьогорічні «Ігри Нескорених» в онлайн форматі

Реєстрацію на перші онлайн-змагання для військовослужбовців та ветеранів Ігри Нескорених 2.0 - продовжили до 31 жовтня.

Чим це обумовлено, яким буде формат змагань та хто може стати їхнім учасником в програмі «Мілітарі навігатор» розповіла Оксана Горбач - координатор проєкту Ігри нескорених в Україні.

 

 

 

Ірина Зінчук: Чому вирішили продовжити реєстрацію на онлайн-змагання до 31 жовтня.?

Оксана Горбач: Насправді, це було заплановано. Адже зазвичай після завершення терміну реєстрації з’являються учасники, різних причин не встигли вчасно подати заявки. Тому завжди плануємо додатковий тиждень для реєстрації. Після 31 жовтня заявки ми не прийматимемо, адже учасників нам потрібно категоризувати, потім — надіслати кожному інформацію про його подальші дії, склад журі.

Ірина Зінчук: Чи вистачає наразі охочих? Скільки заявок вже надійшло?

Оксана Горбач: Вже маємо 140 заявок. Насправді ми сподівалися на більшу кількість охочих. Адже для участі людям не потрібно буде нікуди їхати, відриватися від роботи чи родини. В «Іграх Нескорених 2.0» можуть взяти участь  ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року. До участі в змаганнях запрошуються члени минулорічних національних збірних Ігор Нескорених. Потрібно лише виконати вправу вдома, в спортзалі чи басейні у вашому місті, відзняти це на відео, зафіксувати результат, надіслати його до Організаційного комітету. Потім журі обиратиме переможців і поштою надішле їм медалі, дипломи, брендові футболки.

Ірина Зінчук: У яких видах спорту проходитимуть змагання?

Оксана Горбач: Змагання пройдуть у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері та велоспорт. Якщо ж хтось з учасників, хоче позмагатися до прикладу, у стрільбі з лука, але не знає, як це зробити у його регіоні, то йому потрібно написати чи подзвонити нам, і наш менеджер скоординує з тренером, який зможе допомогти у цьому населеному пункті.

Ірина Зінчук: Провести змагання онлайн стало реальним завдяки можливостям відеозаписуючої апаратури. Чи є вимоги до якості, розширення надісланого учасниками відео?

Оксана Горбач: Ми не ставимо перед учасниками жодний критеріїв підготовки відеоматеріалу. Це може бути навіть досить примітивний смартфон чи камера. Єдина вимога — відео повинно бути відзнято одним кадром без монтажу. Якщо ж виконання вправи вимагає фіксації секундоміром, то цей секундомір повинен бути в кадрі. В «Іграх Нескорених» багато чого будується на довірі. Адже збірні «Ігор Нескорених» не тестуються на допінг. Командам довіряють і чекають чесності від них. Від наших учасників ми теж чекаємо чесних результатів і віримо, що вони саме такими і будуть.

Ірина Зінчук: Як виникла ідея провести змагання онлайн?

Оксана Горбач: Наша робота у «Іграх Нескорених» це спортивна, фізкультурна, психологічна реабілітація, яка допомагає зробити крок до перемоги над собою, інтегруватися ветерану у суспільство та бути прикладом саморозвитку та самозростання для інших. В період карантину ми усвідомили, що проводити заходи, як ми це робили раніше наразі не можемо. Але наша національна збірна «Ігор нескорених» вже брала участь у міжнародних онлайн змаганнях. Хвилювання, емоції ми переживали такі ж, як і на традиційних, і вболівали за наших хлопців не менше ніж завжди. Тоді у нас і виникла ідея провести онлайн-змагання в Україні. Адже, як показали попередні роки, «Ігри Нескорених»  є тією причиною, яка мотивує ветерана почати займатися спортом, щоб надалі взяти учать у змаганні, опинитися серед однодумців і стати частиною нашої спільноти «нескорених». А це дуже вважливо.

Ірина Зінчук: В Україні досі ніхто не проводив онлайн спортивних змагань із кількох дисциплін одночасно. На вашу думку, чи не складно буде все організувати?

Оксана Горбач: Це зробити реально! Кожен учасник сам обирає види спорту, місце змагань, день та час у період з 31 жовтня по 22 листопада 2020 року. Він повинен зробити свій підхід у дисципліні, відзняти його на відео та зафіксувати результат, а відео надіслати нам. У кожного учасника буде вдосталь часу. Відповідно і члени журі теж матимуть можливість всі відео і результати опрацювати.

Ірина Зінчук: «Ігри Нескорених 2.0.», чому 2.0?

Оксана Горбач: 2.0 це апгрейд. Версія 1 — це наші традиційні щорічні змагання, які ми проводили попередніми роками в Києві. Версія 2.0 — це коли ми проводимо змагання у віртуальному форматі. Можливо, з часом буде і 3.0, якщо ми проводитимемо змагання у якомусь іншому, гібридному форматі.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток