Зараз в ефірі:

Демобілізації не буде без адекватної мобілізації, – Інна Совсун, народна депутатка України

10.05.2024
Демобілізації не буде без адекватної мобілізації, – Інна Совсун, народна депутатка України

Про новий закон про мобілізацію, жінок-депутаток, чиї чоловіки в Силах оборони України, депутатів Верховної Ради, які не розглядають законопроєкт про терміни військової служби, а також про звільнення міністрів Миколи Сольського і Олександра Кубракова та чим закінчився скандал із Ганною Маляр  говорили на Армія FM із народною депутаткою Інною Совсун. 

Чоловік Інни Совсун у Силах оборони з 24 лютого 2022 року. Разом із пані Інною у Верховній раді є чотири жінки-депутатки, чиї чоловіки зараз в українському війську:

– Демобілізація – це для мене особисто важливо, мій чоловік мобілізувався в перший день широкомасштабного вторгнення. Очікування, непевність, невідомість, де мій чоловік – це історія мого життя.

Депутатка наголосила, що після того, як із законопроєкту про мобілізацію забрали норми про строки служби, вона відмовилась за нього голосувати. Мобілізація та демобілізація - це пов’язані процеси, які не можна розглядати окремо. За словами Інни Совсун, на неї дивляться, як на навіжену, коли вона каже депутатам, що треба повернутись до питання демобілізації: 

– Депутати проголосували закон про мобілізацію і повернулись додому до сімей. У них це (питання демобілізації - ред.) не історія, з якою вони живуть щодня. 

Інна Совсун вважає, що політикам треба знайти сміливість повернутись до питання демобілізації. Депутатка додала, що потрібна політична воля і чіткі дедлайни, без яких в українській політиці нічого не відбувається. Вона вірить, що жінки військовослужбовців, які зараз об’єднуються у громадську організацію, зможуть привернути увагу до питання строків служби у суспільстві.
 

Вчасно про” з Дмитром Сіманським щочетверга о 18.02 в ефірі та на YouTube-каналі Армія FM.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 097 1991.8.24
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток