День на честь пам’яті загиблого військового журналіста Дмитра Лабуткіна

День на честь пам’яті загиблого військового журналіста Дмитра Лабуткіна

Сьогодні, 16 лютого, на території Міністерства оборони України відбувся традиційний ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Cході України. Сьогодні дзвін Пам’яті пролунав тринадцять разів.

 

 

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Також сьогодні військові журналісти, прес-офіцери та офіцери зі зв’язків з громадськістю Міноборони та Збройних Сил України вшанували пам’ять свого побратима — капітана 3 рангу Дмитра Лабуткіна, який героїчно загинув під час бойових дій в районі Дебальцевого.  Він був спеціальним кореспондентом Телерадіостудії Міноборони України «Бриз», одним з тих, хто виконував завдання в районі Дебальцевого.

16 лютого 2015 року передова група, у складі якої перебував Дмитро, потрапила у засідку бойовиків. Українські військовослужбовці мужньо прийняли бій. Під час вогневої сутички Дмитро зазнав важких поранень, однак не випустив з рук відеокамери, та продовжував вести зйомку героїчних дій українських військовослужбовців.

До останнього подиху офіцер виконував свій військовий та журналістський обов’язок.

Сьогодні у Залі Пам’яті були присутні батьки Дмитра Лабуткіна — Віталій Володимирович та Алла Іллівна.

Військові журналісти віддали шану загиблому побратиму та поклали квіти до Стели Пам’яті.