День Незалежності України. Привітання військових блогерів

День Незалежності України. Привітання військових блогерів

До студії "Армія FM" завітали українські блогери, які привітали слухачів з Днем Незалежності у рамках марафону "Ціна Незалежності":


Дмитро Вовнянко, публіцист, письменник, блогер:

- Ми сьогодні були на параді. Бачили, як класно  пройшлись коробки українського війська, як гарно привітали наших громадян України гості країн НАТО. У нас все налагоджується.все буде добре. Ми стоїмо, захищаємо свою Незалежність.

Сергій Мисюра, військовий, блогер "Капітан Прайс":

- З кожним днем ми незалежнішаємо. У нас є внутрішня підтримка, є зовнішня підтримка. Окремо хочу привітати 72-у механізовану бригаду, яка сьогодні отримала своє почесне ім'я імені Чорних Запорожців. Раніше сепари нас боялись і називали "чорною бригадою", а тепер ми офіційно - "чорна бригада"! 

Катерина Золотарьова, блогерка:

- Найголовінше, що хотілось би сказати: привітати з Днем народження країни, такої юної, але вже такої сильної, сміливої, стійкої. На світовій арені ми займаємо серйозну позицію, сьогодні увесь світ показав нам свою підтримку. У нашого ворога жодного не було. Це парад гордості. І все це завдяки вам! Тримайтесь! 

 

У зв'язку з тим, що нас слухали на окупованих територіях, а також телефонували до прямого ефіру представники незаконних збройних формувань окупанта, блогери передали "кілька теплих вітань" і для них ;)
Слухаємо: