День перемоги на Поділлі

День перемоги на Поділлі

Вчора і сьогодні в Хмельницькому гарнізоні відбуваються заходи з нагоди Днів Памяті і примирення та перемоги над нацизмом в Європі.

Детальніше про це розповів Начальник відділення спеціальних кореспондентів інформаційного агентства МО України Андрій Агеєв.

 

"В місті Хмельницький заходи відбуваються біля Пагорбу Слави, вічного вогню в центрі міста і на військовому кладовищі. Загалом в Хмельницькій області сьогодні є близько тисячі ветеранів, які брали безпосередню участь у бойових діях ІІ Світової війни, а взагалі з початку війни було мобілізовано близько 250 тисяч мешканців Хмельниччини. Повернулися додому лише половина з них.

Підсумовуючи, хочу відмітити, що не надто багато було тих, хто мав на грудях червоний мак, вчора було більше. Щодо можливих провокацій, то за інформацією Нацполіції області, то їх не було зафіксовано. За виключенням випадку, коли роздавали листівки в районі Славути, за 2-3 дні до заходів.

А так місто святкує, люди з квітами в руках рухаються в напрямку місць покладання. Багато військових з дітьми, з родинами. Чимало учасників бойових дій. Це і учасники АТО, ООС і воїни-афганці", - розповів Агеєв.