День перемоги над нацизмом у Харкові

День перемоги над нацизмом у Харкові

І далі розповідаємо, як в різних куточках України відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Зараз інформацію з Харкова надасть Начальник відділення спеціальних кореспондентів інформаційного агентства Міністерства оборони України Віталій Саранцев.

 

 

"Основні заходи розпочалися ще вчора. На меморіалі Слави відбулося покладання квітів до братських могил. Військові харківського гарнізону пройшли урочистим маршем віддаючи загиблим шану. Також вчора о 23:00 на центральній площі міста тисячі харків'ян запалили свічки в рамках акції у "Перша хвилина миру".

Сьогодні у Харкові відбуваються різні заходи: зустрічі з ветеранами, творчі та спортивні конкурси. У центрі міста для ветеранів працює польова кухня, де вони можуть скуштувати солдатської каші. О 16:00 розпочнеться святковий концерт, де виступатимуть творчі колективи міста та виступ духових оркестрів.

Заходи відбуватимуться і в парку Горького, де відбудеться фестиваль. А все це триватиме до пізньої ночі", - розповів Саранцев.