День перемоги над нацизмом у Житомирі

День перемоги над нацизмом у Житомирі

Продовжуємо розповідати, як Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Наразі інформація з міста Житомира. Що там відбувається, чи святкує місто в ефірі Армія ФМ розповів наш спеціальний кореспондент Олександр Райковський.

 

 

"Від самого ранку у Житомирі на майдані Перемоги зібралося багато людей на урочистості з нагоди Дня пам'яті й примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Люди з букетами квітів. Деякі навіть з плакатами та портретами військових, житомирян загиблих на сході Україні в районі проведення АТО та ООС.

Основні заходи з нагоди відзначення пам’ятних дат відбулися вчора. Військові разом з житомирянами поклали квіти до пам’ятників та навіть продемонстрували техніку, яку виставили на огляд перед містянами.

Загалом, кілька сотень житомирян урочистою ходою пройшли містом до вічного вогню, пам’ятнику загиблим у Другій світовій війні. Не обійшлося і без невеликої штовханини між патріотично налаштованими людьми та кількома десятками тих, хто порушуючи закон вийшли із забороненою радянською символікою. Проте після втручання правоохоронців все швидко припинилося", - підсумував Райковський.