День сімейного затишку

15.05.2020
День сімейного затишку

20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім'ї, який відзначається щороку 15 травня. День покликаний привернути увагу світового співтовариства до проблем сім’ї, підвищити рівень поінформованості у питаннях стосовно сім’ї і поглибити знання соціально-економічних і демографічних процесів. 

 

 

 

Щорічно для цього дня обирається певна тема, що привертає увагу суспільства до проблем сім'ї, розробляються програми підтримки, розвитку, зміцнення інституту сім'ї, прав людини та інше.

Як зазначають в ООН, родина продовжує залишатися центром соціального життя, забезпечуючи благополуччя всіх її членів, починаючи з навчання дітей і закінчуючи турботою про літніх людей. 

Стратегії, орієнтовані на інтереси сім’ї, можуть сприяти досягненню перших п’яти цілей в царині сталого розвитку: 

- викорінення злиднів і голоду; 

- забезпечення здоров’я населення; 

- благополуччя для людей всіх вікових категорій; 

- доступ до освіти протягом усього життя;

- досягнення гендерної рівності.

ООН розглядає сім’ю як основний елемент суспільства, тому, вважають в організації, коли зневажаються права однієї сім’ї, під загрозою знаходиться все людство.

Слово "родина" походить від кореня "род", "рід", що говорить саме за себе. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім'ї і держави — необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.

Традиційно, цей день заведено проводити у колі найближчих – у колі сім'ї , саме так, як подобається вам. Сімейний обід, спільний перегляд фільму, чи прогулянка у найближчому парку буде чудовим рішенням. У будь-якому випадку цей день – лише привід провести час із своєю родиною. 

Даруйте щасливі миті рідним щодня і бережіть своїх близьких. Нехай підтримка найрідніших допомагає впорається з будь-якими труднощами, а всередині вашої родини буде мир і любов!

Ще більше цікавої та корисної інформації шукайте на сайті Армія FM та наших сторінках у Facebook, Instagram, Twitter.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток