День вшанування військових журналістів

День вшанування військових журналістів

День започаткували у 2018 році. Дату обрали не випадково 16 лютого 2015 року, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін, який неподалік Дебальцеве до останнього подиху вів зйомку події, із честю виконавши як військовий, так і журналістський обов’язок.

 

 

 

У цей пам’ятний день вшановують військових журналістів, які виконували завдання у районі бойових дій. З квітня 2014 року у районі бойових дій загинули п'ять журналістів. 4 вересня 2014 року від вогню російських РСЗВ "Смерч" в Новоайдарському районі Луганської області загинув журналіст Олег Задоянчук. У жовтні того ж року на підступах до Щастя загинув львівський журналіст Віктор Гурняк. 22 січня 2015 року, захищаючи донецький аеропорт, загинув журналіст з Дніпра Олександр Черніков. А в лютому 2015 неподалік Пісків загинув фотожурналіст Сергій Ніколаєв.

Військові журналісти від самого початку російської агресії на Донбасі були поряд із захисниками України у Слов’янську, Луганському, ДАПі, Авдіївській промзоні, Світлодарську, Волновасі, Щасті, Станиці Луганській, Трьохізбенці, Мар’їнці, Талаківці, Широкиному й інших найгарячіших точках українського спротиву. За цей час ризикуючи власним життям і здоров’ям, військові журналісти підготували сотні тисяч повідомлень із передової, зняли тисячі сюжетів, репортажів, інтерв’ю про життя і подвиги військових на фронті та в тилу…

Військові журналісти телерадіостудії «Бриз», Військового радіо «Армія FM», Військового телебачення, інформагенства Арміяінформ, прес-офіцери українського війська зробили величезний внесок в інформаційну боротьбу із російською агресією і продовжують працювати поруч з нашими військовослужбовцями на фронті.

Армія FM вітає усіх колег військових журналістів з професійним святом! Бажаємо вам гарних новин, цікавих сюжетів, гострого пера, творчих злетів та натхнення! Служимо разом задля перемоги над ворогом!