Зараз в ефірі:

ДЕСАНТНИКИ ПРОВЕЛИ ЧЕМПІОНАТ З РЕГБІ

27.06.2019

У Житомирі відбувся чемпіонат Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з регбі-7. За право бути кращими змагалися шість збірних команд з бойових військових частин та Навчального центру Десантно-штурмових військ. Про це повідомив у етері Армія ФМ військовий журналіст Олександр Райковський.

«Чотири місяці тому першою свою команду сформувала 95 бригада, яка була учасницею чемпіонату України з регбі. А вже на її досвіді створено й збірні команди підрозділів ДШВ. Вони зібралися у Житомирі, аби визначити кращих на першому турнірі з регбі на кубок командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України», - розповів Райковський.

Військовий журналіст зазначив, що лише нещодавно цей олімпійський вид спорту був введений в ДШВ. Регбі – 7, бо 7 гравців від кожної команди протягом семи хвилин намагаються занести м’яч до воріт суперника. Це силовий, та водночас і інтелектуальний вид спорту.

Абсолютними переможцями чемпіонату ДШВ з регбі-7 стала команда «Соколи» з 95 окремої десантно-штурмової бригади. Другу сходинку п’єдесталу посіли Львівські десантники – збірна 80 окремої десантно-штурмової бригади. Почесне третє місце вибороли Миколаївські десантники – команда 79 окремої десантно-штурмової бригади.

Переможців чемпіонату було нагороджено перехідними кубками, грамотами та цінними подарунками від командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського.