Disturbed

13.07.2019
Disturbed

Під мотиви Disturbed можна з легкістю взробити станову тягу вагою не менше 150 кг. Посилити надтяжкі тренування, побрибирати будинок за пів години пробігти марафон. Якщо коротко то саме цей метал ніби електричний струм змушує тебе діяти, рвати та йти до перемоги. Про найцікавіші історії гурту Disturbed та найкращі пісні далі

 

Disturbed — один з найвідоміших американських хеві-метал та хард-рок гуртів. Вони двічі номінанти на Ґреммі, а також номінанти у категорії «Найкращий рок-артист року» за версією Billboard Music Award. Ба більше, з семи випущених альбомів, п’ять дебютували на першій сходинці чарту Billboard 200. Теми пісень найрізноманітніші – від релігії, пекла та демонів до соціальщини, війни, самогубства та стосунків.

Disturbed почали свій творчий шлях з 1994 року зі штату Іллінойс гітаристом Деном Доніганом, Стівом Кмак, Майком Венгреном і вокалістом Девідом Дрейманом. З моменту формування групи, вони продали більш ніж 13 мільйонів копій альбомів у всьому світі й випустили двадцять студійних альбомів, які зробили їх однією з найуспішніших рок-груп за останні роки.

У 2000 році вийшов перший студійний альбом «The Sickness». Водночас фронтмен гурту Девід взяв участь у записі саундтрека до фільму «Королева проклятих». Фільм вийшов на екрани у 2002 році, і співак потрапив до престижного рейтингу американського журналу «Hit Parader» як один з 100 кращих метал-вокалістів всіх часів.

Буквально на наступний рік після дебютного альбому Disturbed випускають ще один під назвою «Believe». Він відразу з’явився на першому місці на Billboard 200. Вокаліст гурту Девід присвятив альбом присвятив його своєму дідові, який помер незадовго до цього.

Пісня 4 альбому «Inside the Fire» гурту Disturbed у 2009році була номінована на премію Ґреммі в категорії «Краща пісня Хард-рок». Вона має досить сумну історію.

У 18 років соліст гурту Дрейман закохався в дівчину, яка сиділа на героїні. Вона померла від передозування. Від горя Девід вирішив зробити те ж саме, але йому вдалося вижити. В Новий Рік він прийшов до тями під мостом, майже замерзлий на смерть. Пісня Inside The Fire саме про це.

«Indestructible» вважається найдовшим альбомом гурту Disturbed в порівнянні з попередніми альбомами. Девід Дрейман сказав, що вони назвали альбом «Indestructible», тому що назва «...символізує факт, що ми все ще тут, що ми не були зруйновані, що ми вистояли випробуванням часу».

У 2010 році Дісторб почали піднімати важливі теми екології. Однією з таких пісень стала Another Way to Die. На одному з інтерв'ю фронтмен гурту Девід Дрейман сказав:

«Очевидно, що скоро може настати катастрофа, або глобальне потепління. Але ми нічого не робимо щоб цьому запобігти. Люди стали занадто безвідповідальні. Всі продовжують закопувати в землю ядерні відходи, а потім також продовжують з апетитом жерти їжу з цих же відходів. Але нікого це не хвилює.»

Була у Дістерб і тривала перерва, всі думали, що гурт перестав існувати. Але у 2015 році хлопці випускають новий альбом і номінуються на Гремі. Перемогу не отримали, оскільки у номінації краща рок-пісня була Бійонсе, саме їй і дістався приз. Дивно, чи не так? Бійонсе і краща рок пісня! Але ніхто не засмутився пожартували й поїхали далі.

Нещодавно Дістерб були у Києві й представляли крайній альбом «Evolution». Говорять, що хлопці запалювали в живу бездоганно, особливо неймовірний був спів вокаліста Девіда. Народу було так багато, що утворилася тіснява, що було досить неприємно. Навіть послемитися було ніяк.

Новий альбом присвячений пам'яті Честера Беннінгтона з Linkin Park і Вінні Пола з Pantera. Перлина альбому — трек «A Reason to Fight» (Причина битися). Ця пісня про подолання депресії. Недавні події, що відбулися з Честером Беннінгтоном і Крісом Корнеллом, надихнули його написати це послання.

 

ТОП - Disturbed

Disturbed - Грудadence

Disturbed - Inside The Fire

Disturbed - The Vengeful One

Disturbed - Stricken

Disturbed - The Night

Disturbed - Indestructible

Disturbed - Prayer

Disturbed - Perfect Insanity

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток