Для голів обласних та районних державних адміністрацій проведуть курсову підготовку з питань воєнної безпеки

22.07.2021
Для голів обласних та районних державних адміністрацій проведуть курсову підготовку з питань воєнної безпеки

На виконання рішення Глави держави у період з 26 по 31 липня поточного року на базі Національного університету України імені Івана Черняховського буде проведено курсову підготовку голів обласних, Київської міської та районних державних адміністрацій з питань воєнної безпеки в контексті реалізації ними завдань всеохоплюючої оборони України за денною формою навчання.

 

 

 

Метою цієї підготовки є ознайомлення керівників місцевих органів державної влади з ключовими напрямками оборонної реформи в державі в умовах протидії України збройній агресії Російської Федерації.

Крім цього передбачається оновити та поглибити знання голів обласних, Київської міської та районних державних адміністрацій стосовно наданих їм законодавством повноважень у сфері забезпечення воєнної безпеки та належної організації виконання завдань всеохоплюючої оборони.

Всі ці питання передбачається розглянути з урахуванням досвіду, який набутий, починаючи з 2014 року, у застосуванні військових частин та підрозділів Збройних Сил України в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил), а також організації та виконання завдань оборони держави на рівні області/району з урахуванням проведення в державі мобілізації, виконання заходів, передбачених Зведеним планом територіальної оборони, введення правового режиму воєнного стану, заходів підготовки зон/районів територіальної оборони.

Особливу увагу у ході навчання буле приділено вивченню завдань, які покладаються на місцеві органи державної влади та їх керівників Законом України «Про основи національного спротиву», який 16 липня прийнятий Верховною Радою України.

Фото: Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток