До Дитячого територіального медичного об’єднання у Краматорську передане важливе медичне обладнання

До Дитячого територіального медичного об’єднання у Краматорську передане важливе медичне обладнання

У рамках стратегічного гуманітарного проєкту Допомога Схід до реанімаційного та паліативного відділень КНП Дитяче територіальне медичне об’єднання у Краматорську передається гуманітарний вантаж медичного призначення вартістю понад 600 тис. гривень.

 

 

 

 

Медичний заклад отримує:

•    медикалізовані електричні ліжка, 
•    приліжкові тумби,
•    протипролежневі матраци, 
•    охолоджувальні наматрацники,  
•    відкриті реанімаційні системи для немовлят, 
•    настінні дозатори, 
•    медичні меблі тощо.

Дитяча лікарня у Краматорську надає повний комплекс медичних послуг для дітей від самого народження до 17 років. Лікарня обслуговує приблизно 30 тисяч дітей Краматорська та Північного регіону Донецької області. Також лікарня обслуговує дітей з категорії внутрішньо переміщених осіб. У стаціонарі площею 4495 квадратних метрів розгорнуті ліжка інтенсивної терапії та реанімації, кардіологічні, неврологічні, ендокринологічні, гастроентерологічні, алергологічні, інфекційні, імунологічні, отоларингологічні відділення та ліжка інтенсивної терапії новонароджених. 

Цей вантаж давно очікували у дитячій лікарні, і нарешті, завдяки постійним учасникам проєкту Допомога Схід, підтримка надійшла. Важливим є те, що українські військові не тільки обстоюють суверенітет і територіальну цілісність України зі зброєю в руках, але й дбають про дітей — майбутнє нашої країни, та збереження їхнього здоров’я. Перелік обладнання був попередньо узгоджений з адміністрацією лікарні, і у вантажі міститься саме те, що було необхідно для поповнення та оновлення лікувальної бази. 

Гуманітарний вантаж, що отримує даний медичний заклад доправлено в Україну із Франції.

Лише за 2021 рік до України з Франції надійшло понад 83 тони гуманітарної допомоги медичного призначення на суму більш ніж 29 млн грн, отримувачем якої стали 25 медичних закладів як в зоні ООС, так і в інших регіонах України. Міжнародна стратегічна гуманітарна ініціатива Допомога Схід — це багатопрофільна та різнопланова програма цілеспрямованих дій щодо надання цільової допомоги медичним закладам та мирному населенню Донецької та Луганської областей, а також інших регіонів України.

Гуманітарний проєкт започатковано за ініціативою та сприяння генерал-лейтенанта Сергія Наєва у 2018 році. Проєкт охопив своєю роботою 55 військових та цивільних медичних закладів, переважна кількість яких розташована поблизу лінії зіткнення на Донбасі. До медичних установ передано більше ніж 203 тони гуманітарних вантажів медичного призначення. У 2021 році проєкт Допомога Схід перейшов до комплексної роботи, і найближчим часом підтримка у вигляді медичного обладнання та медичних меблів надійде до мобільних військових шпиталів, розташованих у прифронтових районах.