До Дня створення Морської піхоти в 36 бригаді відкриють кімнату бойових традицій

22.05.2020
До Дня створення Морської піхоти в 36 бригаді відкриють кімнату бойових традицій

До 102 річниці з Дня заснування Морської піхоти України у 36 окремій бригаді морської піхоти імені контрадмірал Михайла Білинського відбудеться відкриття кімнати бойових традицій. Про це йдеться на офіційній сторінці підрозділу у Facebook.

 

 

 

 

У музеї представлено речі героїв-морпіхів, які загинули під час виконання своїх обов’язків в районі проведення АТО/ООС, а також зразки озброєння та військове спорядження різних часів. Доступна інформація про навчальні будні морських піхотинців та їх участь в міжнародних навчаннях: Platinum Eagle, Sea Breeze. Крім того, у музеї наявні артефакти, які підтверджують присутність збройних сил Російської Федерації на сході України.

Першими відвідувачами музею 23 травня стануть морпіхи, які складуть Клятву морського піхотинця і одягнуть традиційний берет кольору штормового моря.

Завдяки експозиції кімнати відвідувачі зможуть дізнатися про всі важливі дати, шлях розвитку, а також цікаві факти з історії морської піхоти, воїнів-захисників часів Київської Русі, Козацької доби, Української Народної Республіки, Другої світової війни та сьогодення.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток