До Хмельницького з навчань повернулися безпілотні літаки-розвідники

До Хмельницького з навчань повернулися безпілотні літаки-розвідники

Сьогодні, 26 лютого, до пункту постійної дислокації у Хмельницькому, повернувся один із підрозділів полку дистанційно-керованих літальних апаратів, який брав участь у навчаннях в Херсонській області.

Детальніше про це розповів військовий журналіст інформаційного агенства в місті Хмельницький Андрій Агєєв.

 

«16 залізничних платформ з бойовою технікою та автомобілями забезпечення прибули до залізничної станції «Хмельницький». Як повідомив командир полку полковник Сергій Бурденюк, визначений підрозділ очолюваної ним військової частини повернувся з навчань, що пройшли на Півдні України. Командир полку полковник Сергій Бурденюк зазначив, що на Державному випробувальному полігоні «Ягарлик», що в Херсонській області, пройшли випробування підрозділи зенітних ракетних військ Повітряних Сил та ЗРП Сухопутної компоненти: 2К12-2Д «Куб», БМ9К330 «Тор», С-125-2Д1, ЗСУ-23-4МА» , - розповів Андрій Агєєв.

«Ми, у свою чергу, провели свої тактико-спеціальні навчання. Перевірили дії, навченість військовослужбовців з передислокування залізничним ешелоном з ППД до визначеного району, спроможність вміння та навики з виконання практичних пусків літаків-розвідників. Пусками своїх літаків ми забезпечили випробування зенітних ракетних комплексів протиповітряної оборони Сухопутних військ та Повітряних Сил Збройних Сил України. Переважно, наша техніка, виконувала функцію швидкісної, малорозмірної, складної повітряної мішені, - підкреслив командир полку «безпілотників», - сказав полковник Сергій Бурденюк.

Крім того, він зауважив, що визначений бойовий склад ескадри полку, стартові загони, підрозділи забезпечення бойових пусків літаків-розвідників пройшли на Півдні України справжнє випробування «боєм», підігруючи підрозділам зенітних ракетних військ Повітряних Сил та ЗРП Сухопутної компоненти.