Допомога від волонтерів Буковини

Допомога від волонтерів Буковини

Від початку війни чи не в кожному населеному пункті Чернівецької області запрацювали Центри взаємодопомоги – армії та переселенцям. Люди намагаються допомогти, хто чим може, і нашим воїнам, і тим українцям, які були вимушені залишити власні домівки та рятуватися від російських «освободітєлєй». По всій країні шириться волонтерський рух. До місцевих волонтерів долучається велика кількість людей - меценатів, заробітчан та новоприбулих переселенців.

В одному з невеликих містечок Чернівецької області місцеві гадзині згуртувалися для того, щоб нагодувати наших захисників домашніми стравами.

Усі страви - голубці, рибу, ковбасу, квасолю, тушкованку - жінки готували як годиться  у печі, тому вони вдалися надзвичайно смачними і корисними. До того ж господині передали воїнам домашнє печиво та чимало інших смаколиків, щоб наші хлопці на фронті поласували домашньою випічкою.

Цього разу волонтери передали на фронт також медикаменти, питну воду, а ще теплий одяг та білизну для бійців, яку зібрали благодійники Греції.