Другий день військових навчань Sea Breeze — 2019

02.07.2019
Другий день військових навчань Sea Breeze — 2019

На півдні України вже другий день тривають Міжнародні навчання Sea Breeze — 2019. Чим запам’ятався вчорашній день та на що очікувати сьогодні в ефірі Армія FM повідомила представниця прес-групи Міжнародних навчань Sea Breez Лариса Мала.

 

 

 

"Вчорашній день був дуже активним. Підрозділи ознайомлювалися з планом проведення занять, технікою безпеки та з особливостями цьогорічного тренування", — розповіла представниця прес-групи Sea Breeze — 2019.

Також вона розповіла, що в перший день навчань амфібійна рота вже завантажувалася на бойовий корабель і почала переміщуватися на Тендерівську косу, де буде перебувати тиждень. Там військові будуть відпрацьовувати тактичні навички, навички оборони, заняття позицій, ну і, власне, виживання у незвичайних для пересічної людини умовах.

"Сьогодні береговий компонент складається із тактичних занять. Зокрема, роти морської піхоти відпрацьовують спільну американсько-українську взаємодію, варіанти й можливості протистояння загрозам, проходять вогневу підготовку та виконують вправи зі стрільб. Амфібійна рота розвантажується з бойового корабля на косі й готується до проведення занять. Зранку відбуваються спуски з вертольота Мі-8 зі зброєю і спорядженням за допомогою систем Адаптер М1, або Канат-1 — це безпарашутне десантування", — розповіла Мала.

Нагадаємо, з 1 липня на території трьох областей України: Одеської, Миколаївської та Херсонської — розпочалися щорічні українсько-американські навчання Sea Breeze. У них візьмуть участь 19 держав, 32 кораблі, 24 літаки та понад 3000 військових.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток