ДШВ відзначають другу річницю

20.11.2019
ДШВ відзначають другу річницю

Вже два роки, як українські десантники одягнули берет кольору марун, та своє свято відзначають 21-го Листопада. Цьогоріч, відзначення розпочалося з візиту Міністра оборони України Андрія Загороднюка в командування ДШВ та нагородження кращих десантників. Більше знає наш спеціальний кореспондент Олександр Райковський.

 

 

 

Напередодні дня ДШВ у Житомирі Міністр оборони Андрій Загороднюк і командувач ДШВ Євген Мойсюк нагородили кращих десантників відомчими відзнаками та цінними подарунками. Під час спілкування очільник оборонного відомства зазначив, десантники справжня еліта Збройних сил України. Саме українські Марунові берети серед перших стали на захисті держави, а тому він щиро вдячний за їх щоденну службу.

Окрім того, відбулася прес-конференція керівництва командування десантно-штурмових військ Збройних сил України. Командувач ДШВ Євген Мойсюк, разом з усіма своїми заступниками, прозвітував перед медійниками про рік діяльності його підрозділів, здобутки та плани. Кожен з заступників розповів, які новації у їх напрямках діяльності ДШВ відбулися за 2019 рік.

Зокрема Юрій Галушкін, заступник з повітрянодесантної підготовки, розповів про нові парашутні системи, їх можливості та вартість. Тим часом, заступник командувача з морально-психологічного забезпечення Олександр Пухатський розповів про нові емблеми підрозділів ДШВ.Також обговорювали бойову підготовку, оснащення та майбутнє українського десанту в цілому.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток