Дводенний марш-кидок морпіхів: підсумки

Дводенний марш-кидок морпіхів: підсумки

Про закінчення 60-кілометрового марш-кидка морської піхоти, що тривав майже дві доби, розповідає телефоном спеціальний кореспондент Яна Холодна:

 

За майже 2 роки існування батальйону морської піхоти, це були перші такі масштабні навчання. Марш кидок на 60 км уже завершився. Сьогодні 2й день був не таким виснажливим як перший. Я нагадаю вчора морські піхотинці пройшли 40 км пішки. Це і на узбережжі моря по піску, по полям, з озброєнням і це дійсно було важко, але морських піхотинців нічого не може зламати.

Другий день був із застосуванням техніки, вже на техніці відпрацьовували відбиття умовного ворога. Зокрема були присутні БМП 1, БМП 2 урали, крази, штатне озброєння, яке знаходиться в цій військовій частині це і ЗУ, і ПТУРИ та інше. Вчора вночі відбувся ритуал майже 60 морських піхотинців отримали чорні берети за свою витривалість за те, що вони здолали першу частину пішу. Хлопці повернулися втомлені, але щасливі.

За оцінками багатьох людей, марш кидок пройшов на високому рівні. Видно було і бойове злагодження і підтримка одне одного.

Особливістю цього марш кидка було те, що тут було як молоде поповнення батальйону ті, хто нещодавно підписали контракт так і досвідчені бійці, що були учасниками АТО.