«ДЯКУЮ». БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИЙ ФЛЕШМОБ ПІД АП

22.04.2019
«ДЯКУЮ». БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИЙ ФЛЕШМОБ ПІД АП

 

Сьогодні прихильники Петра Порошенка вирішили висловити слова вдячності Президенту України під стінами Адміністрації Президента. Скільки прийшло людей, який настрій панував і яка атмосфера була розповідала з місця події керівник Армія ФМ Яна Холодна.

 

 

За її словами люди домовилися в соціальних мережах і прийшли під стіни Адміністрації Президента, аби подякувати Петру Порошенку за ці 5 років. Організувати його вирішили після оприлюднених результатів ЦВК.

«До Адміністрації прийшли тисячі людей. Для проходу навіть відкрили головні ворота, зазвичай вони закриті. Люди мали змогу поспілкуватися з Президентом і подякувати йому за роботу. Це мирна акція до якої долучалися навіть діти. Із натовпу майоріла українська символіка. Люди абсолютно щиро прийшли подякувати за роботу Петру Порошенку, деякі жінки навіть плакали», - зауважила Яна Холодна.

Вона також розповіла, що Президент України був вражений і звернувся до людей з такими словами:

«Я дуже дякую вам за цей флешмоб, який так мені був потрібен. Вчора вечорі я вперше (за багато часу) зайшов в Фейсбук. Скільки позитиву про себе я давно не читав». – звернувся до присутніх Петро Порошенко.

Колектив Армія ФМ приєднується до флешмобу і дякує Петру Порошенку за підтримку першої військової радіостанції.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток