Джарилгач — безлюдний острів України

Джарилгач — безлюдний острів України

Відпустка вже на носі, а ти й досі вагаєшся де її провести? Слухай поради від слухачів та колективу Армія FM! Гайда Мандрувати! Путівник на хвилях першого військового радіо!

 

 

 

 

Якщо ти фанат екзотичного відпочинку, не поспішай бронювати тур на Балі чи Гоа. В Україні на тебе чекає Джарилгач. Тут Тепле ласкаве море, чистий пісок і кілометри незайманих пляжів єдиного безлюдного острова не лише України, а й всієї Центральної Європи. Білосніжні пляжі нагадують Мальдіви. Вранці та ввечері сюди припливають дельфіни й з ними навіть можна поплавати. Острів подібний до африканської савани, але з безліччю озер.

Тут можна зустріти оленів, ланей і муфлонів, що живуть у дикій природі. Вдень засмагай і пірнай досхочу, а ввечері прогулюйся по величезному острову, зустрічай захід сонця, релаксуй біля багаття і загадуй бажання під мільйоном яскравих зірок. Дістатися сюди найпростіше зі Скадовська.

Тож, якщо ти переконаний романтик і обожнюєш відпочинок просто неба — Гайда на Джарилгач, тобі сподобається! Путівник на хвилях Армія FM!