Джура тепер має нові довідники та магазини для військових

Джура тепер має нові довідники та магазини для військових

В Android-додатку Джура з'явилися нові довідники та спеціалізовані інтернет-магазини для військових. Про останні оновлення детально у нашому матеріалі.

 

 

 

 

 

 

Додаток почав співпрацювати з проєктом Lifeline Ukraine, який спеціалізується на безкоштовній психологічній допомозі та реабілітації. Кожен ветеран зможе отримати психологічну підтримку за телефонним номером 7333. На основі цього в додатку вже з’явилися нові довідники.

Також Джура співпрацює з проєктом Без броні. Це єдина база ініціатив допомоги ветеранам російсько-української війни по всій Україні.

Важливим оновленням додатку є вкладка з партнерськими магазинами. Вони надають знижку на свою продукцію для військових, які користуються додатком.

Магазини, які є в додатку:

Символіка — інтернет-магазин із військовим спорядженням, одягом, патчами, погонами і різноманітними знаками розрізнення.
Клямра — український бренд, який створює ремені з литими пряжками ручної роботи. Фішкою Клямри стала зворотня сторона пряжки, що доповнює або розкриває історію чільної частини. Серед продукції — серія ременів із новою символікою українського війська. Окрім пасків, є шкіряні гаманці, паракордові браслети, латунні свічники та ріжки для взуття.
Герольдмайстер — існує з 1997 року та є лідером і законодавцем стандартів на ринку нагородної продукції, виготовленої на власних виробничих потужностях та з гарантією високої якості виробів.
Боєць — інтернет-магазин із різноманітним одягом і спорядженням для військових, а також рибалок і мисливців.