Естонський парламент ухвалив рішення із закликом про закриття неба над Україною

Естонський парламент ухвалив рішення із закликом про закриття неба над Україною

Парламент Естонської Республіки ухвалив рішення щодо заклику до країн-членів Організації Об‘єднаних Націй про закриття неба над Україною.

 

 

 

 

 

 

"Парламент Естонської Республіки ухвалив рішення із закликом до країн-членів ООН про закриття неба України від російського агресора. Це перше рішення від парламенту країни, яка входить до ЄС та НАТО. Першим бути складно, відповідально та почесно", – зазначив спікер українського парламенту.

Він подякував спікерові естонського парламенту Юрі Ратасу та всім депутатам за сміливість і відданість Україні.

Стефанчук зауважив, що відповідне рішення має стати прикладом рішучості для інших парламентів світу. "Адже парламентарі - це представники народу, а народи світу вимагають рішучих дій по встановленню миру та закриття неба над Україною", – додав Голова ВР.

Він висловив сподівання, що небо над Українською державою знову стане для українців джерелом світла і тепла, а не смертей і руйнувань, які несе росія.

Як повідомляв Укрінформ, 24 лютого російський президент володимир путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська одночасно перетнули українські кордони з півночі, сходу та Криму. Вони руйнують міста, обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, житлові будинки, вбивають мирне населення.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.